Perspekti - Kryemadhi sh.p.k. Pasuri tė Patundshme Shėrbime Ligjore Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Kryemadhi sh.p.k.

Industritë që Kryemadhi sh.p.k. përfshin

Pasuri tė Patundshme, Shėrbime Ligjore

Detajet e kontaktit

info@kryemadhi.com
+355682045499

Adresa

Jordan Misja , Afer Hipotekes, Tirane
1221 shikime

Përshkrimi

Studio Kryemadhi Ligjore & Real Estate ka filluar veprimtarinė e saj si njė studio ligjore nė fillim tė 2014, duke ofruar shėrbime tė ndryshme pėr pasuritė e paluajtshme.

Ne ofrojmė:
Shėrbime Topografike
Konsulencė dhe tė gjitha veprimet pranė Hipotekės , ALUIZNI-t, AKKP, Prefekturės
Konsulencė Juridike
Pėrfaqėsim nė Gjykatė (nė tė gjitha shkallėt).
Pėrmbarim privat
Real Estate

Gjithashtu si rrjedhojė e kėrkesave tė shumta pėr shitje, blerje, qera tė pasurive tė paluajtshme nga klientėt tanė por jo vetėm, u zgjeruam nė sektorin imobiliar duke trajtuar pronat rezidenciale si apartamente, vila, shtėpi pushimi, troje si dhe komerciale, zyra ,dyqane, bare apo restorante, ambiente prodhimi apo magazinimi nė Tiranė dhe qytete tė tjera si Durrės, Vlorė, etj.
Synimi jonė ėshtė tė krijojmė njė bashkėpunim tė kėnaqshėm me klientin dhe tė negocojmė nė mėnyrė tė suksesshme, duke ofruar njė shėrbim gjithėpėrfshirės dhe profesional nė pasuri tė paluajtshme.

Ne vlerėsojmė maksimalisht pronėn tuaj dhe pėrdorim tė gjitha mėnyrat dhe njohjet pėr tė gjetur atė qė ju kėrkoni.

Mbi tė gjitha ne gjejmė apo shesim pronėn tuaj nė kohėn mė tė shkurtėr.

Ne ju sigurojmė nė punėn tonė pėr cilėsi, shpejtėsi dhe korrektėsi.

Nėse keni njė pronė pėr tė shitur apo pėr tė dhėnė me qera, dhe po kėrkoni njė ekspertizė lokale, shėrbim personal, vlerėsim tė pasurive tė paluajtshme dhe reklamim kombėtar e ndėrkombėtar, kontaktoni nė numrat tanė ose nė adresėn e email-it dhe ne do t'ju shėrbejmė me pėrkushtim gjate gjithė proēesit .

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
^,U]+

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.