Perspekti - KUEL Security Sigurime Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

KUEL Security

Industritë që KUEL Security përfshin

Sigurime

Detajet e kontaktit

security@kuel.al
+355694004444

Adresa

Autostrada Tirane Durres, Kashar, Tirane
987 shikime

Përshkrimi

Kompania KUEL-Security eshte krijuar se fundmi duke u bazuar ne eksperiencen menaxheriale te kompanise KUEL-Construction.

Kompania jone ka per qellim te ofroje nje zgjidhje te plote te sigurise per Individe, Biznese e Kompani te ndryshme. Duke u nisur nga aspekti i sigurise qe ne vendin tone eshte ne renie Kuel-Security perpiqet qe te kontriboje ne permirsimin e ketij aspekti dhe te jete nje faktor kryesor ne permiresimin e sigurise. Stafi yne eshte i trainuar dhe plotesisht i afte per te siguruar mbrojtjen e klienteve tane, familjet e pasurite e tyre.

Brenda standarteve ligjore punonjesit tane do te jene kudo per te plotesuar nevojat dhe per ti sherbyer e klienteve tane. Per cdo informacion te metejshem mos nguroni te na kontaktoni.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
6(1-b

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.