Perspekti - Kompania ARB - SECURITY Sigurime Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Kompania ARB - SECURITY

Industritë që Kompania ARB - SECURITY përfshin

Sigurime

Detajet e kontaktit

arbsecurityservice2008@gmail.com
042278061
0672057010

Adresa

Rruga e Durresit, Tirane
963 shikime

Përshkrimi

"ARB-SECURITY" ėshtė njė kompani e themeluar nė vitin 2007.Nė pak vite ajo ėshtė shndėrruar nė njė kompani lider nė tregun shqiptar,nė fushėn e ruajtjes dhe tė sigurisė.

"ARB-SECURITY" ėshtė kompani e cila plotėson standartet ndėrkombėtare pėr ofrimin e shėrbimeve tė sigurisė cilėsore dhe profesionale ndaj klientėve tė saj dhe pėr kėtė arsye ajo ėshtė certifikuar dhe pajisur me cerifikatėn ISO 9001-2008.

"ARB-SECURITY" ushtron aktivitetin e saj nė tė 12 qarqet e vėndit,mbėshtetur nė ndarjen administrativo-territoriale tė Republikės sė Shqipėrise duke patur shtrirje nė 100% tė qyteteve kryesore dhe nė 80% tė qyteteve tė kategorisė sė dytė.

"ARB-SECURITY" ka njė qėndėr operative profesionale e cila operon 24/7 nė javė. Nė kėtė qėndėr grumbullohet dhe analizohet i gjithė informacioni i cili vjen nga terreni nė rrugė dixhitale elektronike dhe valore dhe nė varėsi tė situatave merren masa teknike, operative dhe operacionale pėr zgjidhjen e situatave.

"ARB-SECURITY" ka njė park prej afro 50 automjetesh.Ajo operon me grupe te gatshme nė afro 14 qytete te Shqipėrisė.

"ARB-SECURITY" ka njė strukturė te mirėorganizuar,ka kapacitet njerėzor te mirėtrajnuar dhe ofron shėrbime cilėsore dhe profesionale duke u bėrė njė kompani e besueshme pėr tė ruajtuar e siguruar jetėn e njerzėve,pronėn dhe aktivitetin e klienteve tė saj si dhe e aftė tė manaxhojė krizat e sigurisė sipas standarteve tė kohės.

"ARB-SECURITY" ka zhvilluar ndėr vite njė marrėdhėnie profesionale me institucionet dhe agjensitė ligj-zbatuese nė vėnd,autoritetet dhe trupat qeveritare,tė cilat monitorojnė dhe kontrollojnė fushat e aktivitetit tė ruajtjes e sigurisė fizike,si me Ministrinė e Brėndshme dhe strukturat e saj,Policinė e Shtetit,autoritetet e tatimeve,etj.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
<:^LL

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.