Perspekti - 2 KITARRAT Hotele & Restorante Durres
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

2 KITARRAT

Industritë që 2 KITARRAT përfshin

Hotele & Restorante

Detajet e kontaktit

info@2kitarrat.com
052909070
0682021992

Adresa

Lagja 1, Durres
699 shikime

Përshkrimi

Njė kompleks i veēantė qė pėrfshin njė hotel, njė restorant, njė bar, njė butik dhe SPA. Tė duket sikur nuk je mė nė Durrės kur ndodhesh te Boutique Hotel & SPA 2 KITARRAT. Ndoshta bukuria e hieshia e qytetit nis, nė kėtė vend tė arreduar me shije nė stilin neo baroque dhe njė koncept ndryshe nė shėrbim. Nė kėtė kompleks, ku bėjnė pjesė njė hotel i konceptuar nė stilin BOUTIQUE me 14 dhoma, Breakfast Lady, SPA-ja, njė bar, njė restorant e njė butik Pink Lady..Jeni tė mirėpritur!

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
4(NZ1

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.