Perspekti - Advance Global Service sh.p.k. Hotele & Restorante Tė tjera Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Advance Global Service sh.p.k.

Industritë që Advance Global Service sh.p.k. përfshin

Hotele & Restorante, Tė tjera

Detajet e kontaktit

info@ags.al
045800673
0682054133

Adresa

Beqir Luga, Tirane
922 shikime

Përshkrimi

AGS sh.p.k. me njė eksperiencė shumėvjeēare, tashmė njė emėr me njė mesazh tė qartė nė tregun shqiptar: pėrkushtim, kapacitet, siguri maksimale nė ēdo shėrbim qė ofron.
AGS sh.p.k. ėshtė e specializuar nė shėrbimin profesional tė kateringut, lavanderisė, pastrimit dhe gjelbėrimit. Me staf tė kualifikuar, e ēertifkuar pėr standartet mė tė larta tė cilėsisė dhe sigurisė, me investime tė vazhdueshme nė novacionet e fundit teknologjike AGS sh.p.k. ėshtė rritur ēdo ditė me punė dhe pasion. Me dėshirėn pėr ta bėrė ditėn tuaj mė tė lehtė dhe mė tė lumtur, pjesė e suksesit janė Restorant AGS dhe Dimension Fizioterapi & SPA

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
C;cWV

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.