Perspekti - B&M sh.p.k. Media & Publikime Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

B&M sh.p.k.

Industritë që B&M sh.p.k. përfshin

Media & Publikime

Detajet e kontaktit

hilmi.lacaj@bavaria.al

Adresa

Dhaskal Tod'hri, Tirane
1190 shikime

Përshkrimi

Kompania B&M sh.p.k u themelua nė vitin 2004 dhe ėshtė shpėrndarės i disa markave tė njohura ndėrkombėtare.
Kompania ofron pėr klientet e saj produkte te cilėsisė sė lartė, sė bashku me strategjine e shitjes pėr secilin produkt.
Pjesėn kryesore e zė forca e shitjes qė ėshte mekanizmi i cili vė nė lėvizje tė gjithė kompaninė. Gjithashtu, kjo forcė shitese ndan me klientet tanė metodat me tė sukseshme tė promovimit dhe menaxhimit nė tregun shqiptar.
Strategjia jonė e operimit ėshtė bashkėpunimi dhe realizimi i te gjitha aktiviteteve te shitjes, marketingut dhe menaxhimit si njė skuadėr e vetme.

Produktet qe importohen nga Hollanda:
Pije Energjike B52
Birre Bavaria me / zero alkol
Birre Swinckles
Birre La Trappe

Produkte qe importohen nga Bosnja:
Lengje frutash Love You

Produkte qe importohen nga Mali I Zi:
"Wine & Cola" Bamboos

Aktualisht Kompania B&M SHPK po zgjeron strategjine e saj.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
UIZ.l

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.