Perspekti - Comunication Progress Programe kompjuterike Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Comunication Progress

Industritë që Comunication Progress përfshin

Programe Kompjuterike

Detajet e kontaktit

cp@commprog.com
+35542413901
+355664042416

Adresa

Dritan Hoxha, Tirane
1007 shikime

Përshkrimi

Communication Progress Sh.p.k, themeluar nė 1998 dhe me pronėsi private nga pronare Shqiptare, sjell mė shumė se pesėmbėdhjetė vite experiencė nė fushėn e Teknologjisė sė Informacionit dhe Komunikimit TIK.
Tė pozicionuar si ofrues zgjidhjesh tė integruara horizontalisht e vertikalisht TIK, kompania synon qė nė mėnyrė tė vazhdueshme t'i mundesoje rajonit akses nė teknologjitė mė tė avancuara, nėpėrmjet vendosmėrisė pėr cilėsi dhe mbėshtetjes pėr inovacion.
Aktualisht kompania punėson 40 profesionistė tė talentuar dhe ka adoptuar njė pėrqasje efektive dhe tė besueshme menaxhimi organizativ. Njerėzit tanė dhe portofoli i pasur i shėrbimeve e kompetencave na jep mundėsinė tė ofrojmė zgjidhje tė kompletuara pėr biznese dhe organizata tė cdo tipi e pėrmase.
Fushat e Shėrbimeve tė Konsulencės dhe Zbatimit:
Software: Zgjidhje pėr Ndėrmarrjen dhe Administratėn Publike, Portale dhe Faqe Web, Sisteme tė Arkivimit Elektronik, Zgjidhje GIS (Sisteme Informacioni Gjeografik) Desktop dhe Web, Integrim Sistemesh, Zhvillime bazuar nė kėrkesa specifike tė klientit
Infrastrukturė Komunikimi: Gamė e plotė produktesh dhe shėrbimesh pėr komunikimet Voice, Data dhe Video
Infrastrukturė IT: Zgjidhje kost-efektive dhe me performance tė lartė pėr Infrastrukturėn IT, Dhoma Server-ash, Mjedise Teknologjike
Edukim Elektronik dhe Interaktiv: Tabelė mėsimore (whiteboard) interaktive, mėsim nė distancė, konferenca audio vizive.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
N0B9]

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.