Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēiftet e destinuar qė tė jenė pėrgjithmonė bashkė janė...

Perspekti ju sjell 3 ēiftet e zodiakut tė projektuar pėr tė qenė bashkė deri nė fund.

Ēiftet e destinuar qė tė jenė pėrgjithmonė bashkė janė...
Ēiftet e destinuar qė tė jenė pėrgjithmonė bashkė janė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 07/05/2018 21:08

Peshqit & Akrepi

Mes kėtyre shenjave ka dashuri me shikim tė parė. Mjafton tė takohen njėherė pėr tė kuptuar qė janė tė destinuar tė jenė bashkė dhe nuk e mendojnė dy herė kur ėshtė fjala pėr martesė. Kur dashurohen akrepėt, i shfaqin ndjenjat e tyre me gjithė pasionin e mundshėm. Tregojnė besnikėri dhe kjo gjė vlerėsohet shumė nga peshqit.

Marrėdhėnia mes kėtyre dy shenjave tė zodiakut do tė jetė gjithmonė plot pasion e romantizėm. Janė tė dyja shenja tė ujit dhe kanė njė lidhje thuajse telepatike nė kuptimin qė s'kanė nevojė pėr fjalė pasi e kuptojnė partnerin me njė shikim. Pėr sa i pėrket aspektit intim, gjėrat janė perfekte. Tė lindurit e kėtyre dy shenjave derdhin gjithė imagjinatėn dhe pasionin e tyre dhe kjo e bėn marrėdhėnien e tyre aspak tė mėrzitshme.

Demi & Gaforrja

Tė lindurit nė kėto shenja krijojnė ēiftin ideal kur ėshtė fjala pėr tė krijuar njė familje sepse si gaforrja, ashtu dhe demi, e vlerėsojnė shumė familjen dhe pėrpiqen tė krijojnė stabilitet e njė shtėpi tė lumtur. Tė lindurit nė shenjėn e demit mund t'i japin gaforres stabilitetin pėr tė cilin kanė nevojė dhe nė tė njėjtėn kohė edhe paqen e ekuilibrin aq shuam tė dėshiruar. Pėrfaqėsuesit e tė dy shenjave zodiakale kėrkojnė garanci e siguri, janė tė udhėhequr nga ndjenja tė forta e pasionante. Gaforrja ėshtė njė shenjė e ndjeshme dhe paksa e vėshtirė, por demi ka njė prezencė perfekte.

Kėto dy shenja mund tė komunikojnė shumė mirė dhe janė nė gjendje t'i transmetojnė ndjenjat e tyre tek tjetri. Nga pikėpamja e pėrputhshmėrisė intime, gaforrja ėshtė partneri perfekt pėr demin. Jeta intime e kėtyre shenjave zodiakale do tė jetė jashtėzakonisht pasionante, sepse tė gjitha fantazitė e gaforres do tė kėnaqen nga demi.

Dashi & Binjakėt

Kėto shenja formojnė ēiftin ideal. Janė shumė tė pėrgjegjshme, novatore dhe tė pandalshme kur duan tė arrijnė diēka qė dėshirojnė. Pėrveē faktit qė kėto shenja janė partnerė perfektė nė jetėn nė ēift, formojnė edhe njė lidhje shumė tė fortė dhe mbi tė gjitha njė miqėsi qė i afron shumė. Tė lindurit nė shenjėn e dashit janė tė tėrhequr nga inteligjenca dhe sensi i humorit qė kanė binjakėt, kurse binjakėt mendojnė se dashėt janė partnerėt mė tė adhurueshėm qė kanė takuar ndonjėherė.

Nė dhomėn e gjumit, kombinimi mes kėtyre dy shenjave ėshtė jashtėzakonisht i nxehtė. Binjakėt i pėrshtaten lehtėsisht nevojave intime tė dasheve sepse duan tė eksperimentojnė dhe tė dy janė shumė aventurierė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
ebLlQ

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė