Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēfarė ju shqetėson nė njė lidhje dashurie?

A ndjeni ndonjėherė sikur po fajėsoni universin lidhur me problemet nė marrėdhėniet tuaja nė ēift? Nuk ėshtė se e keni dhe aq gabim.

Ēfarė ju shqetėson nė njė lidhje dashurie?
Ēfarė ju shqetėson nė njė lidhje dashurie?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 21/11/2017 18:24

Astrologėt shpjegojnė se shpesh shenja e horoskopit dhe pozicionimi i yjeve ndikojnė nė aktivitete tė ndryshme tė jetės, pėrfshirė edhe lidhjet dashurore. Ja se ēfarė i shqetėson mė shumė shenjat e zodiakut nė njė lidhje dashurore.

Dashi

Kjo ėshtė shenja mė "e padurueshme" e zodiakut, kėshtu qė mund tė keni vėshtirėsi tė jeni me dikė qė ėshtė mė i ndjeshėm dhe i kujdesshėm nė njė lidhje. Mėsoni tė jeni tė durueshėm nė marrėdhėnien tuaj dhe lėreni qė partneri juaj tė marrė drejtimin ndonjėherė.

Demi

Kjo shenjė dėshiron tė zotėrojė dhe tė llastojė tė dashurit e tyre. Dėshironi tė keni njė marrėdhėnie tė butė, tė afėrt dhe plot sensualitet. Megjithatė duhet t'i lini partnerėt tuaj tė marrin frymė dhe tė kenė hapėsirėn e tyre ndonjėherė.

Binjakėt

Gjithmonė lakmitarė, binjakėve u duhet pak kohė tė vendosin pėr tė pasur njė partner, partnere. Ata janė gjithnjė kuriozė dhe kėrkojnė pėrvoja tė reja, sfida dhe janė shumė energjikė.

Gaforrja

Kjo shenjė ka nevojė tė ndihet e sigurt dhe e mbrojtur. Ėshtė e rėndėsishme qė t'i jepni sigurinė dhe romanticitetin, pėrndryshe ju braktis.

Luani

Luani ka nevojė pėr shumė vėmendje, mė shumė se shenjat e tjera. Nė qoftė se nuk merr vėmendje tė mjaftueshme nga partneri ai, ajo largohet.

Virgjėresha

Kjo shenjė ka tendencė tė jetė tepėr kritike ndaj vetes dhe tė tjerėve duke harruar tė argėtohet me partnerin.

Peshorja

Kjo shenjė i kushton rėndėsi partnerit mė shumė se ēdo shenjė tjetėr. Ajo i jep tė njėjtėn rėndėsi tė dy anėve tė ekuacionit duke e pasur tė vėshtirė tė marrin njė vendim.

Akrepi

Kjo shenjė ėshtė shumė e pėrkushtuar ndaj partnerit dhe nė disa raste mund tė jetė edhe mbytėse. Akrepi ka nevojė pėr njė person qė e kupton dhe nuk ndihet i kėrcėnuar nga ai. Janė tė qartė, tė drejtpėrdrejtė, por edhe paksa misteriozė kur duan.

Shigjetari

Pėr shigjetarin ėshtė shumė e rėndėsishme tė ruajė lirinė e tij nė njė marrėdhėnie, pėr kėtė arsye ka nevojė pėr njė partner qė ta kuptojė kėtė gjė.

Bricjapi

Kėto shenja kanė nevojė pėr stabilitet dhe njė marrėdhėnie harmonike lidhur me ambiciet personale tė gjithėsecilit.

Ujori

Ujori ka njė ideal tė tijin tė dashurisė qė i bėn partnerėt e tyre tė vėshtirė pėr t'u pėrshtatur. Kjo shenjė duhet tė mėsojė tė zotėrojė emocionet dhe tė lejojė partnerėt tė shprehin ndjenjat e tyre ashtu siē i kanė.

Peshqit

Janė romantikė, ėndėrrimtarė dhe pėlqejnė pavarėsinė. Kėto shenja janė njė kameleon i vėrtetė pėr t'u pėrshtatur me ndjenjat e partnerit.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
VD$5k

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.