Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Njerėzit mė tė sinqertė i pėrkasin kėsaj shenje horoskopi

Planeti sundues Urani e bėn shenjėn tuaj njė nga shenjat mė tė sinqerta.

Njerėzit mė tė sinqertė i pėrkasin kėsaj shenje horoskopi
Njerėzit mė tė sinqertė i pėrkasin kėsaj shenje horoskopi
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 15/12/2017 10:46

Ju pėlqeni tė jeni vetvetja dhe nėse tė tjerėt nuk e kuptojnė kėtė, pėr ju s'pėrbėn asnjė problem. Ju ndiheni rehat me atė ē'ka jeni pasi duke u nisur nga kjo ju pėrkufizoni ndershmėrinė dhe nuk ju intereson se ēfarė mendojnė tė tjerėt pėr ju.

Pėrveē se nė jetė, edhe nė marrėdhėnie ju jeni tė sinqertė dhe jeni fans i komunikimit tė drejtpėrdrejtė pėr ēdo situatė tė vėshtirė qė krijohet.

Ndėrkohė qė shenjat e tjera janė tė turpshme pėr tė folur pėr gjėra tė vėshtira, "Ujorėt" janė tė gatshėm tė hyjnė nė diskutime dhe tė sigurohen se nuk ka keqkuptime.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
!1(K<

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.