Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė dhuratat mė tė mira pėr njė femėr pėr festat e fundvitit?

Muaji Dhjetor ėshtė muaji i festive tė fundvitit, ku pėrfshihen Krishtlindjet dhe nata e ndėrrimit tė viteve.

Cilat janė dhuratat mė tė mira pėr njė femėr pėr festat e fundvitit?
Cilat janė dhuratat mė tė mira pėr njė femėr pėr festat e fundvitit?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 30/12/2017 18:31

Dhe Dhjetori ėshtė njė periudhe ku tė gjithė japim e marrim dhurata.

Nėse je duke menduar pėr njė dhuratė pėr njė femėr: pėr nėnėn, shoqen e ngushtė, motrėn apo tė dashurėn, Perspekti na sugjeron nė kėtė artikull njė listė me ato dhurata qė do tė gėzonin pa masė njė femėr.

Njė set me varėse dhe byzylyk me perla natyrale

Njė set me varėse dhe byzylyk me perla natyrale dhe me punime me "gur tė zi" ėshtė njė dhuratė e ēmuar dhe njė kujtim qė mbetet shumė gjatė.

Set Kozmetik me parfum, xhel dushi dhe krem trupi tė parfumuar nė kuti dhurate

Setet e parfumeve janė gjithnjė njė ide shumė e mirė pėr dhuratė: Zgjidhni ndėrmjet dy seteve: "Elixir Bois Sensuel" me Eau de parfum, xhel dushi dhe krem trupi tė parfumuar, me nuancė tė aromes sė drurit dhe "Quelque Notes d'Amour" me Eau de parfum, xhel dushi dhe krem trupi tė parfumuar, me aroma lule dhe nota dashurie.

Vathė me Gurė origjinalė Agate dhe zirkon

Vathėt me gurė Agate dhe zirkon jane njė tjetėr dhuratė shumė e bukur dhe tejet elagante pėr njė femėr dhe do ta gėzonin atė tej mase.

Njė set me krem 100% bimor pėr ditėn dhe natėn

Njė dhuratė e ēmuar dhe shumė e dobishme pėr njė femėr qė kujdeset shumė pėr lėkurėn e saj, do tė ishte njė set me krem dite dhe krem nate 100% bimor dhe me 0 pėrbėrės kimikė.

Kufje me Bluetooth me dizajn me ngjyra

Nėse personi qė do ti bėni dhuratėn ėshtė i apasionuar pas muzikės, teknologjisė dhe modės, kufjet me Bluetooth me ngjyra tė ndryshme shumė trendy, janė njė dhuratė shumė interesante dhe qė i plotėson tė treja kriteret e mėsipėrme pėr njė femėr fashionste dhe e orientuar drejt HI-TECH.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
MFX&'

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė