Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė datat mė tė lumtura dhe mė tė palumtura tė muajit Janar bazuar nė astrologji?

A ėshtė e nesėrmja dita juaj e lumtur?

Cilat janė datat mė tė lumtura dhe mė tė palumtura tė muajit Janar bazuar nė astrologji?
Cilat janė datat mė tė lumtura dhe mė tė palumtura tė muajit Janar bazuar nė astrologji?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 03/01/2018 19:15

Ēdo ditė e muajit me vete bart pėrparėsitė dhe dobėsitė e caktuara, varėsisht nga shenja juaj e horoskopit.

Prandaj po ju japim listėn e ditėve mė fatlumtura dhe mė pafatlumtura pėr ēdo shenjė tė horoskopit.

Ja nė cilat data assesi nuk do tė guxonit tė merrni vendime me rrezik, por edhe nė cilat data ėshtė mė se e dėshirueshme tė merrni vendime, sepse fati ėshtė nė anėn tuaj:

Dashi

Datat mė tė lumtura:

2, 3, 11, 12, 13, 21, 22, 29, 30, 31

Datat mė tė palumtura:

19, 20, 23, 24, 27, 28

Demi

Datat mė tė lumtura:

7, 8, 16, 17, 18, 25, 26

Datat mė tė palumtura:

4, 5, 23, 24, 27, 28, 31

Binjakėt

Datat mė tė lumtura:

7, 8, 16, 17, 25, 26

Datat mė tė palumtura:

4, 5, 23, 24, 27, 28, 31

Gaforrja

Datat mė tė lumtura:

9, 19, 11, 19, 20, 27, 28

Datat mė tė palumtura:

2, 3, 6, 7, 8, 25, 26, 29, 30, 31

Luani

Datat mė tė lumtura:

2, 3, 12, 13, 21, 22, 29, 30

Datat mė tė palumtura:

4, 5, 6, 9, 10, 27, 28

Virgjėresha

Datat mė tė lumtura:

4, 5, 14, 15, 16, 23, 24

Datat mė tė palumtura:

2, 3, 7, 8, 11, 12, 13, 29, 30

Peshorja

Datat mė fatlumtura:

7, 8, 17, 18, 25, 26

Datat mė tė palumtura:

4, 5, 9, 10, 11, 14, 15, 31

Akrepi

Datat mė tė lumtura:

9, 10, 19, 20, 27, 28

Datat mė tė palumtura:

6, 7, 8, 12, 13, 16, 17, 18

Shigjetari

Datat mė tė lumtura:

2, 3, 12, 13, 21, 22, 29, 30, 31

Datat mė tė palumtura:

9, 10, 14, 15, 16, 19, 20

Bricjapi

Datat mė tė lumtura:

4, 5, 6, 14, 15, 23, 24, 31

Datat mė tė palumtura:

11, 12, 17, 23, 18, 21, 22

Ujori

Datat mė tė lumtura:

6, 7, 8, 17, 18, 25, 26

Datat mė tė palumtura:

14, 15, 19, 20, 23, 24

Peshqit

Datat mė tė lumtura:

9, 10, 11, 19, 27, 28

Datat mė tė palumtura:

16, 17, 18, 21, 22, 25, 26

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
#2ddH

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė