Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ylli qė zgjidhni thotė diēka pėr ju...

Zgjidh yllin qė do dhe zbulo nėse dėshira jote do tė tė realizohet.

Ylli qė zgjidhni thotė diēka pėr ju...
Ylli qė zgjidhni thotė diēka pėr ju...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 16/01/2018 16:08

Yjet... janė tė bukur dhe joshės. Kur sheh njė qiell plot me yje, dėshiron tė besosh nė diēka tė mirė, tė mrekullueshme, pėrrallore...

Dėshiron tė provosh pėrrallė? Shih qiellin me yje, shpreh njė dėshirė dhe zgjidh njė prej yjeve.

Secili ėshtė magjik dhe ka vlerėn e vet.

Ylli 1

Arma juaj kryesore ėshtė besimi.

Nėse vėrtet dėshironi diēka, atėherė nuk tėrhiqeni.

Kjo ėshtė arsyeja pse dėshira juaj do tė realizohet sė shpejti, por nė njė formė vėrtetė tė papritur.

Ylli 2

Ju e dini shumė mirė se pėr tė marrė diēka, ju duhet tė bėni pėrpjekjen tuaj. Mos hiqni dorė nga kjo pėrpjekje dhe merrni atė qė dėshironi.

Ėshtė shumė afėr. Eshtė veē ēėshtje kohe, dhe dhurata e fatit do tė tejkalojė tė gjitha pritshmėritė tuaja.

Ylli 3

Matni shtatė herė dhe prisni njė herė!

Mendoni pėr kėtė, domethėnė, gjithmonė mendoni me shumė kujdes gjestin ose nismėn qė do tė ndėrmerrni.

Nė fund tė fundit, fati nuk ėshtė ende gati pėr t'jua dhėnė kėtė qė kėrkoni.

Por nėse jeni tė sigurt pėr zgjedhjen tuaj, atėherė do tė keni njė shans tė mirė qė dėshira juaj tė realizohet.

Ylli 4

Mos harroni se njė mik ėshtė gjithmonė i gatshėm pėr tė ndihmuar. Kushtojini vėmendje tė veēantė miqėsive tė vjetra. Ėshtė dikush nga miqtė apo tė njohurit e vjetėr qė do tju ndihmojė tė realizoni ėndrrat tuaja.

Ylli 5

Qė tani e tutje mirėsia juaj do t'ju ēojė drejt suksesit. Dėshira juaj do tė pėrmbushet nė vitin e ardhshėm.

Ylli 6

Ėshtė koha pėr tė vepruar! Nė fund tė fundit, siē thotė thėnia: "Nėse doni tė fitoni lotarinė, sė pari duhet tė blini njė biletė lotarie". Mos kini frikė! Ju do tė keni sukses!

Ylli 7

Pėr ta bėrė dėshirėn tuaj tė bėhet realitet, duhet tė bėni njė pėrpjekje. Fati dėshiron tė verifikojė nėse jeni tė denjė pėr dhuratat e tij.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
lejX]

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė