Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cila ėshtė shenja mė me shumė fat gjatė muajit Shkurt?

Ėshtė muaji mė i shkurtėr, por zbuloni kush do jenė shenjat e horoskopit mė me fat.

Cila ėshtė shenja mė me shumė fat gjatė muajit Shkurt?
Cila ėshtė shenja mė me shumė fat gjatė muajit Shkurt?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 03/02/2018 17:35

Shkurti ėshtė muaji i dashurisė!

Ne jemi gjithmonė kuriozė tė dimė pėr tė ardhmen tonė. Ndonėse e ndėrtojmė atė ēdo ditė vetė, me veprimet e mosveprimet tona, njė rol mjaft tė rėndėsishėm, pėr ata qė besojnė sigurisht, ka edhe renditja e yjeve. Dėshironi tė dini se si do tė jetė ky muaj pėr ju?

Astrologia e njohur Meri, e ftuar tek "Rudina", na ka treguar shenjat mė tė favorizuara dhe ato mė pak tė favorizuara nė dashuri, ekonomi e karrierė. Mė poshtė po ju japim renditjen e tyre duke filluar nga shenjat mė me pak fat.

Mė poshtė gjeni renditjen duke filluar nga shenjat mė pak tė favorizuara:

12. Luanėt do tė zbulojnė anėt e errėta tė tyre, pasi ata pėlqejnė dritėn. Puna e pėrditshme e tyre do tė ecė mirė.

11. Binjakėt do tė kenė zhgėnjime dhe skandale. Kujdes me eprorėt dhe jetėn personale.

10. Dashi duhet tė ketė kujdes nga shkėlqimi dhe afrimitetet e tepėrta, jo ēdo gjė e bukur mund tė jetė e vėrtetė.

9. Demi, do tė fitojė forca dhe do tė ketė njohje tė reja. Data 15 do tė jetė ditė me fat pėr ta. 8. Peshorja, nė datėn 15 hėna do t'i japė rrugė tė re dhe famė. Kofidencat e peshoreve do tė fillojnė tė prishen pak nga mesi i muajit.

7. Virgjėresha do tė kenė periudhė tė vrullshme bashkėpunimi. Marrėdhėniet do t'i lodhin pak. Duhet tė kenė kujdes nė datat 17 dhe 25.

6. Shigjetari, me eklipsin nė shenjėn e diellit ndriēojnė, por mund tė ketė momente kur gabojnė. Nė familje do kenė mė shumė gjėra pėr tė bėrė. Nė shtėpinė e tyre do tė futen edhe paratė.

5. Bricjapi, do tė ketė pak probleme me shėndetin dhe punėn. Do vijnė momente tė mira ekonomike dhe do tė kenė marrėveshje pune gjatė kėsaj periudhe.

4. Gaforrja, do tė jenė tė lumtur pas datės 11 Shkurt. Do kenė bashkėpunime. Hėna e re i jep fat nė punė gaforreve.

3. Akrepi, do tė krijojnė talente dhe do tė kenė romanca fantastike.

2. Peshqit, do tė futet Afėrdita nė shenjėn e tyre pėrfundimisht. Inatet e tyre do tė zbuten dhe do jenė tė adhurueshėm. Data 15 do jetė shumė e rėndėsishme pėr ta.

1. Ujorėt, janė tipa tė veēantė. Afėrdita ėshtė nė shenjėn e tyre dhe Dielli gjithashtu. Pas mesit tė muajit do tė shpėrblehen edhe ekonomikisht pėr punėn qė kanė kryer.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
>RLiW

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė