Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Barcaletė - Parashuta e Trump

Perspekti ju sjell njė barcaletė shumė tė kėndėshme

Barcaletė - Parashuta e Trump
Barcaletė - Parashuta e Trump
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 13/02/2018 11:18, Ndryshuar: 13/02/2018 18:22

Nė bordin e njė avioni qė ėshtė gati pėr t'u rrėzuar, ndodhet Donald Trump nė shoqėrinė e Papa Franēeskut, yllit tė NBA-sė, Stephen Curry dhe njė fėmije 10-vjeēar.

Parashutat nė dispozicion janė vetėm tri. Curry dhe Trump justifikojnė arsyen pse duhet tė shpėtojnė dhe mė pas hidhen nga avioni.

Nė atė moment Papa i thotė fėmijės se ai ėshtė i moshuar dhe se vogėlushi e ka jetėn pėrpara duke i dhėnė parashutėn e tretė.

Por fėmija i pėrgjigjet: "Faleminderit, por nuk ka nevojė. Kemi dy parashuta. Ai presidenti torollak, u hodh me ēantėn time tė shkollės."

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
f.iea

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė