Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Mė thuaj 3 shifrat e fundit tė numrit tė telefonit tė tė them ēfarė ka rėndėsi pėr ty.

Do tė habiteni! Shihni ēfarė tregojnė 3 shifrat e fundit tė numrit tuaj tė telefonit.

Mė thuaj 3 shifrat e fundit tė numrit tė telefonit tė tė them ēfarė ka rėndėsi pėr ty.
Mė thuaj 3 shifrat e fundit tė numrit tė telefonit tė tė them ēfarė ka rėndėsi pėr ty.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 15/02/2018 21:50

Njė lojė e re po qarkullon nė rrjet dhe tė gjithė po e provojnė. Bėhet fjalė pėr njė lojė personaliteti ku numrat tregojnė shumė pėr ju.

Asgjė nuk ėshtė e rastėsishme nė kėtė jetė, dhe kjo shprehje e vjetėr nuk e humbet kurrė kuptimin. Kėtė e vėrteton edhe loja nė fjalė pasi mjafton tė merrni 3 shifrat e fundit tė numrit tuaj tė telefonit, dhe tė gjeni kuptimin si mė poshtė.

Kuptimi i ēdo numri:

1. Paratė

2. Blerjet

3. Dashuria

4. Alkoli

5. Ushqimi

6. Udhėtimet

7. Gjumi

8. Seksi

9. Miqtė

0. Muzika

Shembull

Nėse 3 shifrat e fundit tė numrit tuaj janė "593", atėherė gjėrat qė ju bėjnė tė lumtur janė; ushqimi, miqtė, dhe dashuria.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
6WI8F

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė