Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Pėr ēfarė duhet tė ndihen krenare shenjat e horoskopit?

Zbulojeni...

Pėr ēfarė duhet tė ndihen krenare shenjat e horoskopit?
Pėr ēfarė duhet tė ndihen krenare shenjat e horoskopit?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 25/02/2018 12:52

Planetet i kanė falur 12 shenjave tė horoskopit nga njė cilėsi tė veēantė pėr tė cilėn duhet vėrtetė tė ndihen krenare. Jeni kuriozė?

Zbulojeni si mė poshtė:

Dashi

Duhet tė ndihen krenarė pėr aftėsinė e tyre pėr ti ēuar gjėrat deri nė fund.

Demi

Duhet tė ndihen krenarė pėr qėndrueshmėrinė dhe vendosmėrinė qė kanė. Demi nuk lėkundet asnjėherė.

Binjakėt

Duhet tė ndihen krenarė pasi nė njė bisedė dinė se si ti mbajnė njerėzit tė interesuar.

Gaforrja

Ndihuni krenarė pėr aftėsinė tuaj tė krijoni dashuri tė mėdha.

Luani

Ndihuni krenarė sepse keni aftėsinė tė merrni vėmendjen e tė gjithėve nė ēdo vend.

Virgjėresha

Keni njė moral pėr tu pasur zili. Ndihuni krenarė.

Peshorja

Ndihuni krenarė sepse keni sharmin qė tė gjithė do donin. Bėni kujdes nėse Peshorja vendos t'ju joshė. Mund tė bini nė dashuri shumė shpejt.

Akrepi

Keni instikte tė papara. Ndihuni krenarė pėr kėtė aftėsi tuajėn.

Shigjetari

Etja pėr dije qė ju keni ėshtė e ēmueshme. Ndihuni krenarė.

Bricjapi

Keni njė aftėsi pėr tė marrė atė qė doni, atėherė kur e doni, ėshtė pėr tu ndjerė mė shumė se krenarė.

Ujori

Keni ide brilante dhe inovative, ndihuni krenarė.

Peshqit

Keni njė lidhje tė fuqishme me botėn shpirtėrore. Edhe kjo ėshtė krenari.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
@\UOl

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.