Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

11 karakteristika tė personave kreativė

Personat kreativė janė vėrtet tė veēantė, dhe ata karakterizohen nga disa gjėra qė i bėjnė ata tė tillė.

Personat kreativė janė vėrtet tė veēantė.
Personat kreativė janė vėrtet tė veēantė.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 27/09/2016 23:52

Ata ėndėrrojnė edhe me sy hapur dhe gjatė gjithė kohės nė mėnyrė intensive.

Dėshirojnė lirinė e plotė.

Ata mendojnė jo vetėm gjėra specifike, por nė njė kėndvėshtrim mė tė gjerė.

Mėrziten shumė shpejt.

Njerėzit kreativė shijojnė spontanitetin dhe aventurėn.

Qėndrojnė zgjuar nė orė tė vona tė natės.

Nuk kanė frikė tė bėjnė gabime.

Ndonjėherė mund tė jenė tė pavendosur.

Dashurojnė sfidėn dhe nuk heqin dorė lehtė.

Kanė tendencėn tė thyejnė rregullat.

Nuk interesohen pėr atė qė tė tjerėt mendojnė.

A njihni ndonjė njeri tė tillė?

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
$'(C

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė