Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ja ēfarė tregon data e lindjes pėr ju dhe personalitetin tuaj.

Numerologjia ėshtė njė art dhe shkencė e lashtė. Numerologjia ofron shpjegime tė shumta pėr jetėn e njė personi.

Numerologjia ofron shpjegime tė shumta pėr jetėn e njė personi.
Numerologjia ofron shpjegime tė shumta pėr jetėn e njė personi.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 24/10/2016 13:08

Data e lindjes ėshtė njė pikė argėtuese dhe e fuqishme pėr tia nisur qė tė mėsojmė mė shumė pėr domethėnien e numrave.

Ja ēfarė thotė data juaj e lindjes pėr ju, pavarėsisht muajit nė tė cilin keni lindur.

Njerėzit e lindur nė datat 1, 11, 21 dhe 31.

Ju keni njė talent tė fortė pėr tė qenė lider qė nga momenti i lindjes.

Ju mund tė krijoni miqėsi shumė shpejt dhe shumė lehtėsisht.

Ju do ti ndihmoni tė tjerėt pa e menduar 2 herė.

Njerezit e lindur nė datat 2, 6, 15 dhe 30.

Ju jeni personi mė kreativ i mundshėm.

Ju i pėrgjėroheni botės pėr art dhe kulturė.

Ju i shikoni gjėrat nga ēdo kėnd pėr tė marrė njė figurė mė tė mirė nė kokėn tuaj.

Njerėzit e lindur nė datat 3, 8, 17, 23 dhe 27.

Ju jeni shumė logjik dhe shumė i mirė pėr tė zgjidhur probleme.

Jeni i qartė se ēfarė ėshtė e drejtė dhe ēfarė e gabur.

Ju gjithmonė i kapėrceni problemet me logjikė dhe arsye.

Personat e lindur nė datat 4, 7, 16 dhe 29.

Ju jeni njerėzit me aventurierė tė mundshėm.

Ju pėlqeni tė eksploroni gjėra tė reja si pėr shembull hobi, vende apo persona tė rinj, nuk ka shumė rėndėsi.

Ju mendoni se ėshtė normale nėse thyeni rregullat.

Njerėzit e lindur nė datat 5, 12, 18 dhe 25

Ju jeni njė person i orientuar drejt familjes.

Ju kujdeseni shumė pėr tė dashurit, pavarėsisht se ēfarė ndodh nė jeten e tyre, ju gjithmonė do tu gjendeni pranė.

E njėjta gjė ndodh edhe pėr miqtė. Miqtė tuaj janė njė familje e dytė nė jetėn tuaj.

Njerėzit e lindur nė datat 10, 13, 19, 22 dhe 26.

Ju jeni tėrheqės dhe komplimentoheni gjatė gjithė kohės.

Ju e dini si tė visheni dhe si tė rrethoheni nga bukuria.

Ju nuk mund tė qėndroni i ērregullt, i pa paster apo me etikė tė dobėt.

Njerėzit e lindur nė datat 9, 14, 20, 24 dhe 28.

Ju jeni idealistė. Jeni shumė kreativė, sharmantė, pėrkujdesės dhe pershtateni lehtėsisht.

Ju jeni besnikė dhe e merrni miqesinė shumė seriozisht.

Ju dėshironi qė tė tjerėt tė jenė tė lumtur dhe mundoheni qė ata ta arrijnė kėtė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
\\'SJ

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.