Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat mė me fat pėr muajin Dhjetor do tė jenė...

Kėtė tė hėnė, nė emisionin "Rudina" nė Televizionin Klan ishte e ftuar astrologia Meri, e cila foli pėr parashikimin e yjeve pėr muajin Dhjetor.

Shenjat mė me fat pėr muajin Dhjetor do tė jenė...
Shenjat mė me fat pėr muajin Dhjetor do tė jenė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 05/12/2017 13:09

Meri foli pėr shenjat mė tė favorizuara nė dashuri, ekonomi, karrierė etj, po ashtu edhe pėr shenjat mė pak tė favorizuara. "Qė nė datė 18 fillon hėna nė Shigjetar dhe do tė fillojė njė periudhė e bukur. Do tė jetė njė fundvit shumė i kėndshėm pėr tė gjitha shenjat", tha astrologia.

Renditja duke filluar nga me pak tė favorizuarat:

12. Gaforrja. Saturni do tė dalė pėrpara shenjės sė tyre, ata do vihen pėrpara pėrgjegjėsive nga partneritete. Kėtė kėrkesė llogaria ata do ta kenė problem dhe kushtet do t'i kenė shumė tė forta. Dhjetori do tė sjellė probleme me punėn dhe pak me shėndetin. Ekzaminimet shėndetėsore qė mund tė bėjnė kėtė muaj tė mos i marin shumė seriozisht.

11. Binjakėt. Hėna e plotė pėr ta do ta bėjnė tė vėshtirė. Ata mund tė bien pre e pengesave, mund tė kenė ndarje dhe keqkuptime. Fundi i vitit do tė jetė mė i mirė.

10. Peshorja. Do tė ketė njė 2 vjeēar tė vėshtirė. Ata duhet tė marin vendime, nėse do martohen apo jo dhe pėr ēėshtjet e pronėsive. Problematikat familjare do t'i shoqėrojnė.

9. Dashi. Presupozohet qė tė kenė nė 2 vjeēar ngritės, por nė fakt do tė jetė 2-vjeēar i lodhshėm. Ata do tė kenė probleme me ligjin, probleme me ēėshtjet fetare. Do tė kenė udhėtime. Dashėt duhet tė eleminojnė kontratat.

8. Luani. Shkėlqimi i tyre ėshtė zbehur, do tė jetė vit i vėshtirė, jupiteri nė akrep i sundon. Ata do tė kenė probleme me punėn e pėrditshme. Luanėt do tė kenė influenca edhe me shėndetin. Duhet tė kenė kujdes me jetėn erotike. Nuk duhet tė marrin vendime pėr jetėn personale.

7. Virgjėresha do tė stabilizohet nė njė marrėdhėnie ku do tė ndihen tė sigurt. Virgjėresha ėshtė shenja e bardhė dhe nuk kėrkon hapje nė njė marredhenie. Duhet te kene kujdes ceshtjet e shtepise dhe nuk duhet te shesin pasuri te patundshme.

6. Peshqit. Hėna e plotė do tė ndikojė tek Peshqit dhe premtimet e mėdha nuk janė ashtu sic i kanė menduar, kėshtu qė tė mos besojnė shumė. Pas datės 23 mund tė marrin vendime, ata mund tė kenė probleme me punėn ndoshta dhe shkarkime.

5. Shigjetari. Kjo shenjė mund tė ketė bashkėpunime qė mund t'i dalin fluskė. Do tė ketė edhe lajme tė mira pėr Shigjetarėt, pėr 2 vite e gjysmė do stabilizojnė buxhetin e tyre.

4. Demi. Saturni do t'i ndihmojė shumė. Nėse duan tė kualifikohen apo tė zhvillojnė njė projekt pėr herė tė dytė. Do tė ketė edhe rregullime ligjore pėr ata qė kanė patur probleme. Ata do tė ēlirohen nga problematika pas datės 20 Dhjetor.

3. Ujorėt do tė argėtohen dhe do kenė njė muaj erotik. Ujorėt do kompesojnė shkarjen psikologjike dhe do bėhen mė strategjikė. Ata do dalin dhe do argėtohen, por nuk duhet tė marin asgjė seriozisht pavarėsisht shkėlqimit.

2. Akrepi do ta shijojė kėtė muaj. Ky muaj do jetė fantastik, do kenė favorizime pėr planet e tyre. Fjala e tyre do tė dėgjohet mė shumė, do kenė ecuri tė stabilizuar. Pas datės 18 do ecin dhe do pėrparojnė.

1. Bricjapi do tė ēlirohet nga saturni nė shigjetar. Do fillojė njė epokė e vogėl pėr ta. Do tė kenė jetė psikologjike mė tė fortė. Duhet tė kenė kujdes nga thashethemet dhe nuk duhet tė kenė besime tė mėdha.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
k#f3

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.