Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ja cila ėshtė frika juaj mė e madhe bazuar nė shenjėn e horoskopit.

Astrologjia merret me studime tė shumta pėr njerėzit dhe pėr shenjat e horoskopit. Sot pėr ju kemi hulumtuar frikėrat mė tė mėdha bazuar nė Zodiak.

Ja cila ėshtė frika juaj mė e madhe bazuar nė shenjėn e horoskopit.
Ja cila ėshtė frika juaj mė e madhe bazuar nė shenjėn e horoskopit.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 30/10/2016 08:32, Ndryshuar: 30/10/2016 14:35

Dashi (21 Mars- 19 Prill): Kanė frikė tė humbasin njerėz.

Ndėrkohė qė luteni qė kurrė tė mos keni njė jetė boshe, dhe tė mėrzitshme, frika juaj mė e madhe ėshtė qė marrėdhėniet tuaja nuk do tė zgjasin, dhe zinxhirėt qė ju lidhin mund tė thyhen lehtėsisht. Ndarjet romantike mund tė jenė tė vėshtira pėr kėtė shenjė.

Demi (20 Prill- 20 Maj): Kanė frikė nga ndryshimet e papritura

Personaliteti i Demit tėrheq stabilitet, organizim dhe strukturė nė jetėn e tyre dhe si rezultat ata kanė frikė nga ndryshime tė ndryshme qė mund tė vijnė gjatė jetės. Gjėja qė i shqetėson ata ėshtė kur dalin totalisht jashtė zonės sė komfortit.

Binjakėt (21 Maj- 20 Qershor): Kanė frikė se mund tė mos jenė tė aftė tė ndjekin pasionet e tyre.

Binjakėt janė shumė socialė dhe pėlqejnė tė festojnė dhe tė jenė kreativė. Meqė ju jetoni qė tė jeni i aftė tė shprehni veten dhe kreativitetin tuaj, ju keni frikė se ndoshta mė vonė nuk do tė jeni i aftė tė ndiqni pasionet tuaja. Gjithashtu ju jeni i frikėsuar se nuk jeni mė i miri nė gjėrat qė bėni.

Gaforrja (21 Qershor- 22 Korrik): Ka frikė nga refuzimi dhe qė njerėzit mund tė mos e pėlqejnė atė.

Ju jeni njė njeri shumė emocional dhe i ndjeshėm, dhe duke qenė kėshtu ju keni njė kapacitet tė mrekullueshėm pėr dhembshuri dhe ndjeshmėri pėr personat e tjerė. Kjo ka kuptim sepse frika mė e madhe e Gaforreve ėshtė refuzimi. Gaforret nuk mund ta durojnė mendimin e pėlqimit tė dikujt i cili nuk e kthen dashurinė pėr ta.

Luani (23 Korrik- 22 Gusht): Kanė frikė tė harrohen ose tė mos vlerėsohen.

Ju i tregoni botės njė person me vetėbesim, dhe tė forte, dhe ky jeni ju. Por nėse gėrmoni thellė mjaftueshėm, ju do tė kuptoni qė ju keni frikė se do te jeni tė pavlerėsuar dhe nuk do tė viheni re.

Virgjėresha (23 Gusht- 22 Shtator): Frika pėr kaos

Ju jeni njė nga ata njerėz qė gjithmonė tregon se ēfarė po bėjnė. Ju i pėrballoni gjėrat nė njė mėnyrė tė rregullt dhe eficente. Frika juaj mė e madhe ėshtė shkatėrrimi, ose tė mos qėnėt i dėgjuar. Kaosi ju tremb ju.

Peshorja (23 Shtator- 22 Tetor): Frika e lėndimit tė tė tjerėve.

Peshoret kanė lidhje vetėm me paqen, dashurinė dhe mirėkuptimin. Ju nuk mund ta duroni konfliktin dhe pėrplasjen, dhe ju do tė bėni gjithēka qė mundeni pėr tė venė paqe, dhe pėr tu siguruar qė njerėzit janė tė lumtur. Ju tmerroheni nga shkaktimi tek njerėzit i streseve dhe tė shikosh tė tjerėt jo tė lumtur nga diēka qė ju thatė.

Akrepi (23 Tetor- 21 Nėntor): Ka frikė nga tradhėtia.

Akrepi i merr abuzimet me besimin shumė personalisht dhe njė nga frikėrat e tyre mė tė mėdha ėshtė tė qėnėt i tradhėtuar nga dikush qė ėshtė i afėrt me ju. Ata e kanė shumė tė vėshtirė tė rikrijojnė besim me dikė dhe kur lėndohen nuk e kanė tė lehtė tė harrojnė dhe tė falin.

Shigjetari (22 Nėntor- 21 Dhjetor): Ka frikė nga humbja e lirisė.

Ju jeni i lirė si njė zog, kreativ, dhe keni shumė energji. Jeta mund tė jetė njė udhėtim i egėr, por ju nuk dini tė ndaleni. Ju keni frikė tė kontrolloheni nga dikush dhe tė mos jeni tė aftė tė jetoni jetėn qė doni.

Bricjapi (22 Dhjetor- 19 Janar): Ka frikė nga dėshtimi dhe se ata nuk do tė arrijnė realizimin e ėndrrave tė tyre.

Asnjė nuk mund ta mendojė qė tė kthejė ėndrrat nė realitet si Bricjapi. Ata kanė ambicie, motivim, dhe ata i realizojnė gjėrat qė kanė nė mendje. Gjithsesi frika e tyre mė e madhe ėshtė qė ata mund tė mos jenė tė mirė sa duhet, dhe do tė dėshtojnė pėr tė lėnė impakt nė botė.

Ujori (20 Janar- 18 Shkurt): Kanė frikė nga tė qėnėt i pafuqishėm.

Ujori pėlqen ti bėjė gjėrat sipas mėnyrės sė tyre dhe kanė frikė se njė ditė ata duhet tė bėjnė kompromis me vlerat e tyre apo tė pėrballen me shoqėrinė nė njė mėnyrė qė ata nuk e duan. Ata vlerėsojnė pavarėsinė e tyre dhe nuk mund tė durojnė kur njerėzit pėrpiqen tė ndryshojnė rregullat dhe vlerat e tyre.

Peshqit ( 19 Shkurt- 20 Mars): Kanė frikė nga refuzimi dhe vetmia

Peshqit kanė shumė dashuri pėr tė dhėnė, dhe ata kur angazhohen nė njė lidhje jepen me zemėr. Njė nga frikėrat e tyre mė tė mėdha ėshtė se ata nuk do tė jenė tė aftė tė gjejnė dikė ti dojė nė mėnyrėn qė ata duan. Ata ndonjėherė vuajnė nga mungesa e vetėbesimit qė i ēon ata nė dyshimin se nuk do tė gjejnė dot dikė qė u pėrshtatet.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
h29a\

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė