Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

12 intervista pune qė ėshtė kėnaqesi ti ndjekėsh.

Pothuajse ēdo kompani e famshme ka njė imazh tė sajėn nė botė.

Intervista ne ēdo lloj pune.
Intervista ne ēdo lloj pune.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 08/11/2016 00:14

Pėr ju kemi sjellė disa nga kompanitė mė tė mėdha nė botė me ilustrime te vogla nga intervistat e punės qė ato bėjnė.

Intervista e punės nė Instagram

Intervista e punės nė Instagram

Intervista e punės nė Starbucks.

Intervista e punės nė Starbucks.

Intervista e punės nė MC Donalds

Intervista e punės nė MC Donalds

Intervista e punės nė Postal Service.

Intervista e punės nė Postal Service.

Intervista e punės nė Old Spice

Intervista e punės nė Old Spice

Intervista e punės nė Google

Intervista e punės nė Google

Pjesė nga intervista nė Volvo

Pjesė nga intervista nė Volvo

Intervista e punės nė IKEA

Intervista e punės nė IKEA

Intervista e punės nė Samsung.

Intervista e punės nė Samsung.

Intervista e punės nė Apple.

Intervista e punės nė Apple.

Intervista e punės nė L'Oreal

Intervista e punės nė L'Oreal


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė