Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Tiparet mė tė mira tė shenjave tė horoskopit.

Ju tregojmė tiparet qė ēdo shenjė horoskopi ka mė tė mirė se shenjat e tjera.

Ju tregojmė tiparet qė ēdo shenjė horoskopi ka mė tė mirė se shenjat e tjera.
Ju tregojmė tiparet qė ēdo shenjė horoskopi ka mė tė mirė se shenjat e tjera.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 28/01/2017 11:46, Ndryshuar: 24/11/2017 23:09

Sytė

Sytė mė tė bukur i kanė personat qė u pėrkasin shenjave: Ujori, Binjakėt, Gaforrja, Bricjapi.

Buzėt

Buzėt mė tėrheqėse i kanė personat qė u pėrkasin shenjave: Demi, Virgjėresha, Akrepi, Shigjetari.

Lėkura

Lėkurėn mė tė pastėr dhe mė tė shėndetshme e kanė personat qė u pėrkasin shenjave: Peshorja, Peshqit, Dashi, Luani.

Buzėqeshja

Buzėqeshjen mė tė bukur dhe mė tėrheqėse e kanė personat qė u pėrkasin shenjave: Bricjapi, Shigjetari, Demi, Akrepi.

E qeshura

Tė qeshurėn mė melodioze e kanė personat qė u pėrkasin shenjave: Binjakėt, Luani, Virgjėresha, Peshorja.

Lėvizjet

Lėvizjet mė tė mira i kanė personat qė u pėrkasin shenjave: Peshqit, Gaforrja, Dashi, Ujori.

Fjalėt

Fjalėt mė domėthėnese i thonė personat qė u pėrkasin shenjave: Bricjapi, Akrepi, Binjakėt, Shigjetari.

Zėri

Zėrin me tė bukur e kanė personat e shenjave: Peshorja, Peshqit, Ujori, Luani.

Idetė

Idetė mė tė mira i kanė personat qė u pėrkasin shenjave: Demi, Gaforrja, Dashi, Virgjėresha.

Mendja

Mendjen mė tė ndritur e kanė personat qė u pėrkasin shenjave: Luani, Akrepi, Bricjapi, Ujori.

Zemra

Zemrėn mė tė pastėr e kanė personat qė u pėrkasin shenjave: Dashi, Peshorja, Peshqit, Virgjėresha.

Shpirti

Shpirtin mė tė pastėr dhe mė tė mirė e kanė personat qė u pėrkasin shenjave: Binjakėt, Gaforrja, Shigjetari, Demi.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
\CCcT

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.