Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēelėsin e suksesit pėr ēdo situatė e ka shenja e...

Asgjė nuk ėshtė e pamundur!

Ēelėsin e suksesit pėr ēdo situatė e ka shenja e...
Ēelėsin e suksesit pėr ēdo situatė e ka shenja e...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 27/11/2017 14:41

Personat me shenjėn e horoskopit Akrep janė shumė intensivė dhe jetojnė njė jetė tė ndezur. Ndodh qė kur gjėrat nuk shkojnė ashtu siē i kemi planifikuar, lėndohemi.

E nėse kjo e fundit ndodh, duhet tė kujtojmė qė Akrepi ėshte shenja qė e merr veten shpejt nga ēdo situatė e pakėndshme.

Ata janė luftėtarėt e Zodiakut dhe qėllimi i tyre nė jetė ėshtė tė jenė triumfues nė tė gjitha fushat e jetės.

Ndryshe cilėsohen si tė uritur pėr pushtet, por pėr t'u ndjerė tė lumtur nė tė gjitha aspektet e jetės, duhet tė dinė tė vendosin midis dashurisė pėr pushtet dhe vetė dashurisė nė kuptimin e parė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
->'Q]

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė