Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Aftėsitė tuaja sekrete bazuar nė shenjėn e horoskopit.

Ēdo shenjė ėshtė unike nė formimin e brendshėm dhe nė shprehje.

Ēdo shenjė ėshtė unike nė formimin e brendshėm dhe nė shprehje.
Ēdo shenjė ėshtė unike nė formimin e brendshėm dhe nė shprehje.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 28/08/2017 07:23, Ndryshuar: 28/08/2017 14:25

Pikat e forta dhe tė dobėta e kanė kulmin nė krijimin e personaliteteve dhe situatave mrekullisht tė ndryshme.

Mė poshtė janė aftėsitė sekrete tė secilės prej shenjave tė Horoskopit.

Dashi

Vetėbesimi i tyre dhe forca e brendshme natyrore rrjedh edhe tek njerėzit pėrreth. Ata i frymėzojnė njerėzit qė tė pėrballen me frikat e tyre dhe tė bėjnė mė tė mirėn, pavarėsisht situatės. Janė udhėheqės tė mirė, dhe kjo ndihet mė sė shumti prej aftėsisė sė tyre pėr tė krijuar njė sens shoqėrie dhe pune nė ekip.

Demi

Kjo shenjė e qėndrueshme dhe e ekuilibruar ka aftėsinė e pagabueshme qė tė bėjė ushqim, i cili ndez shqisat. Vėmendja e Demit ndaj detajeve dhe stili nuhatės e ka kulmin nė krijimin e gjellėve tė mrekullueshme dhe unike.

Binjakėt

Aftėsitė e Binjakėve, nė intelekt dhe dhembshuri krijojnė njė aftėsi komunikuese tė mrekullueshme. Ata mund tė flasin me kėdo, dhe pėr ēdo temė, pa pasur frikė. Sa kohė qė shenja e Binjakėve vlerėsohet, ata mund tė sjellin jetė dhe gjallėri nė ēdo festė apo aktivitet.

Gaforrja

Njerėzit e shenjės sė Gaforres janė shumė nė kontakt me emocionet e tyre. Ky vetėdijesim i bėn shumė tė aftė nė tė dėgjuarit dhe nė zgjidhjen e konflikteve. Ata mund tė jenė terapisti juaj personal, sa kohė qė i bėni tė ndihen tė vlerėsuar.

Luani

Veprimet tuaja tė stuhishme dhe sjellja e sinqertė i bėjnė tė tjerėt tė dashurohen me ju. Njerėzit janė gjithmonė kureshtarė se ēfarė keni qenė duke bėrė dhe si keni kaluar. Kjo lidhje intuitive ju jep fuqinė qė ti bėni njerėzit tė mendojnė dhe tė qeshin mė shumė.

Virgjėresha

Njerėzit e shenjės sė Virgjėreshės kanė aftėsinė e jashtėzakonshme tė jenė pėrshkrues tė mirė dhe tė hyjnė nė detaje nė ēdo gjė qė bėjnė. Qoftė kur shpjegojnė njė seri ngjarjesh, apo kur planifikojnė njė aktivitet ose pėrshkruajnė nė hollėsi njė pritshmėri, ata tė Virgjėreshės dinė qė tė marrin gjithmonė gjithė ēfarė gjėje qė duan.

Peshorja

Dhuntia e Peshores qėndron nė opinionet e kėtyre personave dhe faktin qė gjithmonė janė tė prirur pėr tė dhėnė drejtėsi. Njė ndėrmjetės i natyrshėm, gjithmonė ndihmojnė palėt tė gjejnė zgjidhje, pavarėsisht forcės sė konfliktit.

Akrepi

Pak vetė do tė hamendėsonin se Akrepi ėshtė njė shenjė qė e bėn botėn tė rrotullohet. Pėrkushtimi juaj ndaj njė kauze tė caktuar i ndihmon tė tjerėt qė tė arrijnė atė qė ata mund tė mos e kenė menduar si tė mundshme. Ju e kuptoni se ēfarė duhet qė tė ndodhė pėr tė bėrė realitet diēka.

Shigjetari

Kjo shenjė ka dhuntinė qė tė pėrhapė pozitivitet dhe lumturi, kudo ku shkon. Entuziasmi i tyre pėr jetėn dhe ēdo gjė tė saj ėshtė ngjitės. Ata janė tė gatshėm tė ndajnė njohuritė e tyre dhe eksperiencat, gjė qė nxit tė tjerėt tė bėjnė tė njėjtėn gjė. Ata i bėjnė njerėzit krenarė pėr historinė e tyre.

Bricjapi

Njerėzit e shenjės sė Bricjapit janė qenie tė dedikuara. Ata mbeten tė fokusuar nė objektiva tė shumtė. Sapo i vėnė sytė njė objektivi, ēdo moment dhe burim ia kushtojnė arritjes sė tij.

Ujori

Ujori ka njohuri gjithė pėrfshirėse pėr veten dhe dashurinė pėr tė ushqyer veten. Vetėbesimi i tyre ėshtė i palėkundur dhe ndonjėherė merret si arrogancė.

Peshqit

Kjo shenjė ėshtė e bekuar me mėnyra unike dhe origjinale tė shprehjes sė vetvetes, tė shfaqura shpesh pėrmes artit apo shkrimit, ata paraqesin abstrakte shumė tė bukura nė njė mėnyrė qė tė gjithė e vlerėsojnė. Ose ata zbulojnė emocione tė zakonshme nė njė mėnyrė vėrtet fantastike dhe speciale.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
3+7T\

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė