Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Horoskopi javor (16 Tetor 2017 - 22 Tetor 2017).

Sipas astrologut tė njohur ndėrkombtarisht Oscar Cainer, ky ėshtė parashikimi i shenjave tė horoskopit pėr kėtė javė.

Horoskopi javor (16 Tetor 2017 - 22 Tetor 2017).
Horoskopi javor (16 Tetor 2017 - 22 Tetor 2017).
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 16/10/2017 17:48

Kėto janė disa nga gjėrat kryesore qė do i ndodhin ēdo shenje. Shpresojmė tė informoheni nė mėnyrėn mė tė mirė.

1. Dashi

Njė sekret i cili ėshtė mbajtur pėr kaq shumė kohė, do tė zbulohet. Ndėrsa Mėrkuri kundėrshton Uranin, pėrpara se tė lėvizė pėr tė ndryshuar shenjat dhe tė bashkohet me Jupiterin, nuk do tė mundni ta zbuloni direkt kėtė sekret kaq tė rėndėsishėm. Intuita juaj ėshtė e fuqishme. Nėse keni njė mendje tė hapur, do jeni nė gjendje ti sistemoni mirė gjėrat.

2. Demi

Mosmarrėveshjet janė tė pashmangshme pėr kėtė javė. Megjithatė, kur shihni njerėzit duke argumentuar, i gjykoni pėr t'i bėrė ata tė papėrshtatshėm. Ndėrsa Venusi kthehet nė shtėpinė e tij, ėshtė koha tė jeni mė tė kujdesshėm nė sektorin e dashurisė. Pėr tė dalė nė pėrfundime ėshtė akoma herėt, prandaj bėni kujdes.

3. Binjakėt

Jeta ėshtė njė dhuratė e ēmuar. E njėjta gjė mund tė thuhet edhe pėr kohėn. Duhet tė jeni tė kujdesshėm qė tė mos bėheni shumė analitikė. Ēdo ditė, ka raste kur nuk e vlerėsojmė bukurinė e botės sonė. Diēka e rėndėsishme po ndodh nė jetėn tuaj. Mos i nėnvlerėsoni dhuratat qė ju ofrohen.

4. Gaforrja

Ju jeni tė sigurt pėr drejtimin qė po ju merr jeta. Kėtė javė do t'ju duhet tė rishikoni ngjarjet qė po ju ndodhin, prandaj mos u frikėsoni. Do tė ndryshojė mėnyra se si shikoni veten dhe moshėn tuaj. Ju nuk e keni te nevojshme tė bėni atė qė zakonisht bėni.

5. Luani

Ka diēka qė duhet tė thuash. Por ēėshtja nuk ka tė bėjė me gjetjen e personit tė duhur pėr tė biseduar me tė, por nėsė jeni tė interesuar pėr kėtė temė. Nėse jeni tė aftė kėtė javė, ju mund ta zgjidhni me lehtėsi dhe me shpejtėsi. Do tė jetė mė e lehtė se sa e mendonit.

6. Virgjėresha

Ju mendoni se duhet tė shpėrbleheni shumė mirė pėr pėrpjekjet tuaja. Ndoshta ekziston njė forcė tjetėr pėr t'ju ndihmuar nė formėsimin e jetės suaj dhe t'ju udhėheqė nė rrugėn tuaj. Tani pėr tani, ėshtė koha pėr tė krijuar nė njė tė ardhme tė mirė.

7. Peshorja

Kėtė javė do tė largoni mendimet dhe problemet tuaja tė pėrditshme. Ka njė shans qė mund ta merrni. Kėtė javė, ndėrsa Venusi futet nė shenjėn tuaj, ėndrra mund tė bėhet pjesė e realitetit tuaj.

8. Akrepi

Duhet tė jeni mė pranues, ndaj mėnyrės sesi tė tjerėt veprojnė nė jetėn e tyre. Kėtė javė, ju do tė filloni tė jeni mė pak paragjykues. Do keni shumė mė pak kontroll mbi tė tjerėt sesa supozoni. Ju jeni njė karakter enigmatik dhe atraktiv. Por, kėtė javė mund tė bėheni mė tė fortė.

9. Shigjetari

Shenja juaj simbolizohet kėtė javė nga njė forcė e tė luftuarit pėr sukses. Ndėrsa Venusi shkon nė peshore, mund tė shqetėsoheni pėr mėnyrėn se si perceptohet njė marrėdhėnie. Kėtė javė do jeni pak tė lėkundur nė lidhje me marrėdhėnien tuaj, por nuk ėshtė diēka serioze.

10. Bricjapi

Ju keni mė shumė ndikim sa mendoni. Fshehur nė librin tuaj tė adresave, ju keni njė kontakt kozmik, me fuqi mbresėlėnėse. Kėtė javė, engjėlli i kujdestarit ėshtė nė lėvizje. Nėse je i qartė pėr atė qė dėshiron tė bėsh, mund ta bėsh.

11. Ujori

Ka diēka qė peshon nė ndėrgjegjen tuaj. Por, vėrtetė i detyroheni dikujt njė shpjegim? Nėse doni ndihmė, ju mund tė komunikoni lehtėsisht. Nė ngushėllim tė momentit, ndonjėherė harroni tė shpjegoni vendimeve tuaja. Mundohuni tė thoni disa fjalė tė mira.

12. Peshqit

Keni nevojė pėr kualifikimet e duhura pėr tė qenė aty ku dėshironi. Pėr t'u kualifikuar, duhet tė jeni kreativ, i menēur dhe i hapur pėr ide tė reja. Sė shpejti do tė pėrgjigjesh pozitivisht. Kėtė javė, besimi juaj pėr tė arritur atė qė doni ėshtė nė rritje.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
S+[D5

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė