Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēfarė tregon gjatėsia e gishtit tė unazės pėr karakterin tuaj?

Tė gjithė bėhemi paksa tė ēuditshėm dhe tė interesuar kur bėhet fjalė pėr atė se ēfarė thotė gjatėsia e gishtit tė unazės pėr personalitetin tonė.

Ēfarė tregon gjatėsia e gishtit tė unazės pėr karakterin tuaj?
Ēfarė tregon gjatėsia e gishtit tė unazės pėr karakterin tuaj?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 15/11/2017 11:50

Rezulton se ekzistojnė tre "tipa" kryesorė tė gishtit tė unazės, tė cilėt zbulojnė se cilat janė tiparet dhe karakteristikat e personalitetit tonė.

Mė poshtė Perspekti tregon se si ta bėni kėtė dhe tė shihni cili ėshtė personaliteti juaj.

Shikoni gishtin tuaj tė unazės dhe krahasoni me gishtin tregues, a janė me gjatėsi tė njėjtė apo njėri ėshtė pak mė i gjatė se tjetri?

Tani, duke u bazuar nė fotografinė e mėsipėrme shikoni ku bėni pjesė ju, nė A, B apo C. A e gjetėt ku bėni pjesė? Ja se ēfarė nėnkuptojnė kėto:

A

Nėse gishti juaj i unazės ėshtė mė i gjatė se gishti juaj tregues ju jeni...

Papėrmbajtėsisht simpatike ndaj gjithė atyre qė tė rrethojnė. Askush nuk ju thotė "jo" ju, por ju jeni me gjithė kuptimin e fjalės, njė princeshė. Ju keni njė privilegj.

B

Nėse gishti juaj i unazės ėshtė mė i shkurt se gishti juaj tregues ju jeni...

E mirė, e sigurt dhe super efikase. Ju jeni njė person shumė serioz dhe keni qėllime serioze tė jetės.

C

Nėse gishti juaj i unazės ėshtė me gjatėsi tė njėjtė sikurse gishti juaj tregues ju jeni...

Paqėsore, i merr gjėrat shtruar dhe jeni shumė "Toka Nėnė", e mishėruar. Nuk jeni njė shtypėse e as personi qė krijon konflikte.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
`R 

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė