Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Besniku i astrologjisė ėshtė padyshim...

Dashi ėshtė natyrėshėm karizmatik.

Besniku i astrologjisė ėshtė padyshim...
Besniku i astrologjisė ėshtė padyshim...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 18/11/2017 17:42

Dashi ka kombinimin e tre elementeve qė e bėjnė atė njė prind tė mirė, njė mik tė mirė dhe njė shok tė pėrsosur. Arsyeja? Ka zhvilluar njė ndjenjė kujdesi, di se si tė dėgjojė dhe ėshtė shumė i ndjeshėm.

Nėse je Dash, pika jote e fortė ėshtė natyra ekstroverte. Pėr ndonjė arsye magjike, tė gjithė kanė besim te ju dhe me tė drejtė, sepse ju nuk ua tradhėtoni besimin.

Ju pėlqen tė kujdeseni pėr njerėzit qė doni dhe nuk e kurseni dashurinė, madje pa pritur asgjė si shpėrblim.

Jeni besnikė dhe tė qėndrueshėm nė lidhjen tuaj dhe kjo i bėn tė tjerėt t'ju parapėlqejnė pėr marrėdhėnie jetėsore dhe jo pėr aventura ēasti.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
a3^_@

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.