Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Librat qė sugjeronte Steve Jobs pėr ēdo lider

Themeluesi legjendar i Apple frymėzohej nga novela, libra biznesi dhe guida pėr spiritualitetin.

Librat qė sugjeronte Steve Jobs pėr ēdo lider
Librat qė sugjeronte Steve Jobs pėr ēdo lider
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 25/11/2017 15:16
Autobiography of a Yogi - Paramahansa Yogananda

Njė autobiografi qė dyfishohet si njė guidė frymėzimi dhe meditimi.

Moby-Dick - Herman Melville

Historia e njė kapiteni anijeje qė kėrkon tė hakmerret ndaj njė balene tė bardhė.

Be here now - Ram Dass

Njė guidė e ilustruar e yogės rreth jetės nė tė tashmen.

Only the paranoid survive - Andrew Grove

Njė ish CEO i kompanisė Intel, i cili flet pėr mėnyrėn se si mund tė menaxhoni krizat e momentit qė shkatėrrojnė njė kompani.

Zen Mind, Beginner's Mind - Shunryk Suzuki

Njė guidė pėr fillestarėt pėr bazat e praktikės dhe meditimit Zen.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
OC51X

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė