Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilėt janė kolegėt mė tė mirė bazuar nė astrologji?

Nė kėtė artikull Perspekti do ju sjellė se cilėt janė kolegėt mė tė mirė bazuar te shenja e horoskopit.

Cilėt janė kolegėt mė tė mirė bazuar nė astrologji?
Cilėt janė kolegėt mė tė mirė bazuar nė astrologji?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 28/11/2017 14:41

Sipas ekspertėve nė kėtė fushė, dominojnė 4 prej tyre. Ato janė: Gaforrja, Peshorja, Shigjetari dhe Bricjapi.

Pėr mė tepėr shikoni detajet rreth tyre:

Gaforrja

Njihet si shenja mė e ndjeshme e horoskopit. Njerėzit qė i pėrkasin shenjės sė Gaforres, nuk mund tė lėndojnė njė koleg nė punė, pasi janė shpirtmirė. Ata janė bashkėpunues nė punė dhe sensi i humorit i bėn tė konsiderohen kolegė tė mirė.

Peshorja

Njė koleg i kėsaj shenje nuk do e merrte mundimin t'ju bėnte keq. Janė shumė punėtorė dhe kontribojnė nė vendin e punės. Peshoret janė njerėz qė ndihmojnė pa interes dhe kjo gjė i bėn mos tė krijojnė konflikte nė punė. Pėr ata rėndėsi ka harmonia dhe lumturia sidomos nė vendin e punės.

Shigjetari

Kjo shenjė njihet pėr natyrėn argėtuese dhe pikėrisht optimizimi qė pėrcjellin nė vendin e punės i bėn tė jenė kolegė tė mirė. Shigjetarėt nė shumicėn e rasteve, dinė tė ndajnė qejfin nga puna dhe janė tė pėrgjegjshėm. Nuk janė tipa tė mėrzitshėm, gjė qė ka rėndėsi nė produktivitetin e punės!

Bricjapi

Kėta njihen pėr natyrėn e tyre punėtore. Nė punė ata, gjithashtu japin suportin e tyre maksimal dhe nuk mendojnė gjithmonė pėr tė mbaruar vetėm punėt e tyre. Njohuritė e tyre mundohen t'i ndajnė edhe me tė tjerėt.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
i8R1,

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė