Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si ti fitosh zemrėn njė Akrepi?

Ėshtė joshės, i papėrmbajtshėm, ėshtė djalė "i keq" dhe ti e dėshiron atė. E dimė.

Si ti fitosh zemrėn njė Akrepi?
Si ti fitosh zemrėn njė Akrepi?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 29/11/2017 19:42

Akrepi ka reputacionin e joshėsit tė madh dhe me tė drejtė. Madje atij i pėlqen ta kėnaqė partneren, jo si Luani.

Me njė Akrep duhet tė jesh edhe ti si ai: joshėse, e mistershme, vajzė "e keqe" dhe sensuale. Kujdes tė mos e lėndosh. Hakmarrja e tij eshtė e ashpėr. I pėlqen tė duket, prandaj pėrgatitu tė tė "shėtisė". Pėrgatitu edhe pėr "rrėmujėrat" qė ai do tė shkaktojė.

Nuk do mėrzitesh nga rutina me tė (sigurisht), por ndoshta lodhesh pak nga egoja e tij. Gjithashtu duhet tė kesh parasysh se ėshtė ambicioz, konkurrues. Mbi tė gjitha do kaloni kohė tė bukura bashkė. Pėrpiqu tė mos e lėsh nė hije, nuk i pėlqen aspak kjo gjė. Thuaji "po" sa mė shpesh.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
+(fAl

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė