Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Kur dhe sa duhet tė flenė shenjat e horoskopit?

Ndėrkohė qė shkenca tregon se njė mutacion gjenetik mund tė fajėsohet, pėr pagjumėsinė ose pėr gjumin e tepėrt, duhet tė dini se astrologjia luan gjithashtu njė rol tė rėndėsishėm.

Kur dhe sa duhet tė flenė shenjat e horoskopit?
Kur dhe sa duhet tė flenė shenjat e horoskopit?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 30/11/2017 17:38

Ēdo person ka mė shumė gjasa tė shkojė nė shtrat pėr tė fjetur nė kohė tė ndryshme bazuar nė shenjėn e tyre. Ndaj dhe Perspekti ju tregon se kur ėshtė koha mė e mirė pėr tė shkuar nė shtrat, bazuar nė shenjėn tuaj tė horoskopit.

Supozojmė se do tė zgjoheni nė orėn 7:00 tė mėngjesit, kėshtu qė:

Dashi mund t'ia dalė me 4 orė gjumė, prandaj mund tė shkojė tė flejė nė orėn 2:00 - 3:00 tė mėngjesit.

Demi ka nevojė pėr tė paktėn 7 orė gjumė, kėshtu qė duhet tė flejė qė nė orėn 23:00.

Binjakėt kanė nevojė pėr 6 orė gjumė, kėshtu qė duhet tė flenė rreth orės 1:00.

Gaforrja ka nevojė pėr 8 orė gjumė pėr t'u ēlodhur kėshtu qė duhet tė flejė nė orėn 23:00.

Luanit i mjaftojnė 7 orė gjumė, kėshtu qė mund tė shkojė tė flejė nė orėn 24:00.

Virgjėresha mund tė durojė disa ditė me vetėm 3-4 orė gjumė, por do tė vijė momenti qė do tė dorėzohet keq. Gjithsesi fjetja nė orėn 4:00 ėshtė e zakonshme pėr Virgjėreshat.

Nė mėnyrė qė tė japin maksimumin e tyre, Peshoret duhet tė flenė nė orėn 23:00.

Akrepi nė pėrgjithėsi kanė probleme me gjumin dhe zgjimin nė mėngjes. Nė mėnyrė qė tė bėjnė tetė orė gjumė Akrepėt duhet tė flenė nė orėn 22:00.

Njė Shigjetar duhet tė bėjė tė paktėn gjashtė orė gjumė nė natė, qė do tė thotė se duhet tė shkojė nė shtrat nė orėn 1 tė mėngjesit.

Pa marrė parasysh se kur shkojnė nė shtrat Bricjapi duhet tė flejė 7 orė. Kjo do tė thotė se nėse njė Bricjap duhet tė jetė nė orėn 7 tė mėngjesit nė punė, ai duhet tė flejė nė 24:00.

Ujori ėshtė fizikisht dhe mentalisht mė energjik nė krahasim me shenjat e tjera tė zodiakut, qė do tė thotė se kjo shenjė mund tė flejė rreth orės 3 tė mėngjesit, tė zgjohet nė 7 dhe tė vazhdojė tė kalojė ditėn sikur ka bėrė gjumė 8 orė.

Koha mesatare e Peshqve ėshtė 10 orė, qė do tė thotė se ata duhet tė flenė nė orėn 21:00.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
!JFbT

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė