Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat mė inteligjente tė astrologjisė janė...

Natyrisht se kjo profeci nuk ėshtė plotėsisht e saktė, por astrologėt konsiderojnė se disa shenja horoskopi janė mė inteligjente se tjerat.

Shenjat mė inteligjente tė astrologjisė janė...
Shenjat mė inteligjente tė astrologjisė janė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 03/12/2017 14:26

Personat e lindur nė shenjėn e Ujorit apo Akrepit do tė duhej tė janė mė inteligjentė se tė tjerėt.

Inteligjenca analitike

Nė kėtė kategori pėrfundimisht fiton Ujori. Tė lindurit nė kėtė shenjė munden me lehtėsi t'i analizojnė faktet dhe shpesh kanė koeficient tė lartė inteligjence. Shembull pėr kėtė ėshtė sjellja tipike e Ujorit, sikur ajo e Sheldon Cooper nė serialin "The Big Bang Theory". Ai ėshtė jashtėzakonisht i menēur por nuk i kupton shumė emocionet dhe botėn reale.

Inteligjenca interpersonale

Krejt kundėr nga Ujori, Akrepėt kanė aftėsinė qė t'i njohin lehtė njerėzit dhe tė krijojnė miqėsi, thjesht i kuptojnė tė tjerėt. Pėr kėtė, ėshtė pothuajse e pamundur qė t'i bėhet ndonjė shaka, t'i mashtroni apo diēka tė tillė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
\X`$W

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.