Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Fytyrat e ndryshme tė ēdo shenje horoskopi. Disa tipare qė nuk i dinit pėr veten...

Ēdo njeri do tė fliste pa mė tė voglėn droje pėr pikat e forta e tė paktė do tė ishin ata qė pranojnė hapur defektet e anėn e dobėt tė karakterit.

Fytyrat e ndryshme tė ēdo shenje horoskopi. Disa tipare qė nuk i dinit pėr veten...
Fytyrat e ndryshme tė ēdo shenje horoskopi. Disa tipare qė nuk i dinit pėr veten...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 06/12/2017 18:18

Si njė medalje me dy faqe dhe njė person ka dy fytyra! Nuk po flasim pėr tiparin e hipokrizisė, por pėr atė tė dyanshėmėrisė sė personalitetit, qė ju pėlqen apo jo tė gjithė e kanė, e Perspekti do t'ua zbulojė pėrmes shenjės sė horoskopit.

Dashi

Fytyra e parė:

Janė pasionantė, tė motivuar pėr tė ecur para dhe ambiciozė.

Fytyra e dytė:

Pėrjetojnė luhatje tė shpeshta emocionale, janė acarues dhe agresivė kur diēka nuk u shkon sipas planit.

Demi

Fytyra e parė:

Janė njerėz besnikė, tė besueshėm dhe e duan punėn.

Fytyra e dytė:

Janė tejet kokėfortė dhe nuk heqin dorė lehtė nga idetė e tyre. Janė posesivė dhe arrogantė.

Binjakėt

Fytyra e parė:

Janė njerėz tė shoqėrueshėm, mendje hapur dhe shumė tė komunikueshėm.

Fytyra e dytė:

Binjakėt duket se janė tė karikuar nė energji 24/24 dhe ky impulsiviteti i bėn shpesh herė tė padurueshėm. E gjejnė shpesh veten nė ankth dhe probleme qė i "shpik" mendja e tyre.

Gaforrja

Fytyra e parė:

Ėshtė empatike, e dashur, besnike. Dinė tė dėgjojnė dhe tė japin kėshilla tė mira.

Fytyra e dytė:

Kjo shenjė ėshtė tejet e prirur tė bjerė pre e depresionit, ndihen sikur askush nuk i kupton, mbyllen nė vetvete dhe ajo qė dinė tė bėjnė mė mirė t'ia vėnė fajin "botės".

Luani

Fytyra e parė:

Luani ėshtė njė shenjė me vetbesim tė lartė, simpatike pėr tė tjerėt dhe shumė e dashur nė rrethin shoqėror. U pėlqen tė jenė nė qendėr tė vėmendjes dhe pikėrisht me kėtė tipar lidhen dhe pikat e tyre tė dobėta!

Fytyra e dytė:

Mendojnė se janė nė qėndėr tė botės dhe kur e kuptojnė qė kjo e fundit nuk rrotullohet rreth tyre bėhen dramatikė.

Virgjėresha

Fytyra e parė:

Nuk ka problem qė Virgjėresha nuk e zgjidh. Analizojnė ēdo gjė, janė kritikė dhe njerėz me logjikė tė ftohtė. Fytyra e dytė:

E marrin jetėn shumė seriozisht vetėm duke e humbur veten ne detaje tė parėndėsishme. Mbi analizojnė ēdo gjė dhe shpesh pėrfundojnė duke kritikuar veten dhe pėr gjėrat mė tė vogla.

Peshorja

Fytyra e parė:

Janė njerėz tė respektueshėm, paqėsorė qė shpesh herė vendosin dhe nevojat e tė tjerėve para.

Fytyra e dytė:

Dėshira pėr tė qenė gjithnjė nė harmoni, bėn qė kėta njerėz tė shkojnė nga fryn era. U shmangen konflikteve dhe problemeve reale nė jetė.

Akrepi

Fytyra e parė:

Janė njerėz me humor, tė gjindshėm dhe tė pavarur!

Fytyra e dytė

Janė njerėz manipulativė, tradhėtarė dhe hakmarrės.

Shigjetari

Fytyra e parė:

Kjo ėshtė njė shenjė optimiste, aventuriere, nė kėrkim tė gjėrave tė reja.

Fytyra e dytė

Kanė probleme me pėrqėndrimin, e humbasin shpejt interesin dhe kjo gjė bėn qė ta humbin shpejt qetėsinė e tė nxehen.

Bricjapi

Fytyra e parė:

Bricjapi ėshtė njė shenjė e suksesshme, tejet e organizuar dhe praktike.

Fytyra e dytė

Janė kokėfortė, nuk i pranojnė gabimet e tyre, nuk bėjnė kompromise dhe shpesh ėshtė e pamundur tė bėsh njė debat me ta sepse e marrin ēdo gjė personale.

Ujori

Fytyra e parė:

Ujori pėlqen udhėtimet, tė takojė njerėz tė rinj e tė njohė kultura tė reja! Pėlqejnė ēdo gjė qė u sfidon limitet.

Fytyra e dytė

Janė shumė emocionalė dhe duke u mbyllur nė atė flluskėn e tyre, bėjnė qė tė dalin nga realiteti e tė zhyten nė botėn e tyre tė fantazive.

Peshqit

Fytyra e parė:

Peshqit janė tė ndjeshėm, kujdesen pėr njerėzit qė kanė pranė, u qėndrojnė besnikė njerėzve tė afėrt dhe bėjnė gjithēka pėr t'i ndihmuar.

Fytyra e dytė

Pėlqejnė vetminė, por shpesh e kalojnė cakun dhe pėr kėtė bėjnė me faj tė tjerėt duke na bėrė tė besojmė qė ne si kemi qėndruar pranė kėsaj shenje.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
?cbD/

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė