Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shprehjet mė tė mira tė thėna ndonjėherė

Shprehjet e mėposhtme janė njė kujtesė pėr tė shkuar gjithmonė para me besim dhe forcė nė mėnyrė qė tė bėni mė tė mirėn tuaj.

Shprehjet mė tė mira tė thėna ndonjėherė
Shprehjet mė tė mira tė thėna ndonjėherė
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 08/01/2018 18:59

"Imitimi ėshtė vetėvrasje." - Ralph Waldo Emerson

"Bėjini gjėrat nė kushtet tuaja dhe merrni atė pėr tė cilėn keni luftuar." - Oliver James

"Lajkatoni veten nė mėnyrė kritike." - Willis Goth Regier

"Bėni atė qė ndjeni me zemėr, sepse gjithsesi do tė kritikoheni." - Eleanor Roosevelt

"Sa herė qė tė gjeni veten nė anėn e shumicės, ėshtė koha pėr tė ndaluar dhe reflektuar." - Mark Twain

"Mė mirė tė shkruani pėr veten tuaj dhe tė mos keni publik, sesa tė shkruani pėr publikun dhe tė mos jeni vetvetja." - Cyril Connolly

"Ne nuk duhet tė lejojmė qė perceptimet e kufizuara tė njerėzve tė na pėrcaktojnė." - Virginia Satir

"Mos kėrkoni qė shoqėria t'ju japė leje pėr tė qenė vetvetja." - Steve Maraboli

"Nėse gjėrat shkojnė keq, mos shkoni me rrjedhėn e tyre." - Roger Babson

"Disa njerėz thonė se po shkoni nė rrugėn e gabuar, kur kjo ėshtė thjesht njė rrugė e juaja." - Angelina Jolie

"Bėni atė qė mundeni, me atė qė keni, aty ku jeni." - Theodore Roosevelt

"Jini vetvetja; tė gjithė tė tjerėt tashmė janė tė zėnė." - Oscar Wilde

"Pėr tė gjetur vetveten, mendoni pėr veten tuaj." - Socrates

"Jini tė gjindshėm pėr tė tjerėt, por mos e lini veten tuaj kurrė pas dore." - Dodinsky

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
>,\d$

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė