Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat jane vendet ku Amerikanėve iu duhet vizė?

Ndoshta nuk e keni ditur dhe as nuk e keni pritur se pėr tė vizituar kėto vende ju duhet vizė.

Cilat jane vendet ku Amerikanėve iu duhet vizė?
Cilat jane vendet ku Amerikanėve iu duhet vizė?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 10/01/2018 00:12

Deri pak kohė mė parė Shqiptarėve iu duhej vizė edhe pėr tė lėvizur nė Evropė, diēka qė fatmirėsisht ndryshoi.

Ama ka ende vende ku hyrja nuk ėshtė e lirė. Mė shumė sesa pasaportėn duhet tė keni me vete edhe njė vizė dhe ky rregull nuk ėshtė vetėm pėr Shqiptarėt, por edhe pėr Amerikanėt.

Australi

Brazil

Kuba

Vietnam

India


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
/+O,

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė