Perspekti - Ēarēaf Ellipse Dormeo Artikuj shtėpish Tirane 3990
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo oferta si kjo
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe oferta si kjo do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė ofertė.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri, ose kontaktoni Perspektin.
Reklama e ofertės u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar nė emailin i zgjedhur nga ju.
Reklama e ofertės nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe kjo ofertė do i dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Reklama e ofertės nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Ēarēaf Ellipse Dormeo
4,200L 3,990L

Tel: +355044514494 , Email: info@topshop.al

Detajet kryesore

Tirane
Shtėpi & Kopėsht
1362 shikime

Përshkrimi

Ēarēafi Ellipse me material natyral 100 % pambuk i cili ju siguron qėndrueshmėri, butėsi dhe ndjenjėn e luksit.
Ēarēafi nė ngjyrė ari me material 100% pambuk satten i cili ju sjell ndjenjėn e mėndafshit, pamjen e bukur dhe ndjesinė apsolutisht fantastike nė lekurėn tuaj. Ngjyrat e tjera janė material 100% pambuk tė cilat ju sigurojnė butėsi dhe rehati gjatė natės.

Reklama tė ngjashme

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
WD-(G

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.