Gjysem sholle ortopedike silikoni Shqiperi, 890L
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo oferta si kjo
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe oferta si kjo do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė ofertė.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri, ose kontaktoni Perspektin.
Reklama e ofertės u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar nė emailin i zgjedhur nga ju.
Reklama e ofertės nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe kjo ofertė do i dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Reklama e ofertės nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Gjysem sholle ortopedike silikoni
1,490L 890L

Tel: 069 95 93 545 , Email: info@shoppingtv.al

Detajet kryesore

Shqiperi
Shėndeti & Bukuria
743 shikime

Përshkrimi

Gjysem sholle ortopedike silikoni perdoret vecanerisht per personat qe kane problem ne pjesen e thembres:

Personat mbi peshe si obezet sepse pesha me e madhe e tyre bie tek thembra.
Persona qe vuajne nga plasaritjet e lekures ne zonen e thembres.
Personat qe kane problem me kallot.
Dystaban.
Kjo sholle ortopedike silikoni eshte produkt mjekesor i cili ben te mundur:
Shperndarjen e presionit te gjakut duke perdorur dy dendesi silikoni.
Silikoni blu ne qender te thembra eshte e bute, e palevizshme, e cila ju jep mbeshtetje te sakte dhe te plote ne thember.
Heq dhimbje dhe zvogelon presionin e gjakut.
Siguron mbeshtetje maksimale te thembrave.
Perdoret nga te gjitha moshat.
Nuk japin reaksinone, alergji.
Largon djersen.
Lahet me dore dhe ne lavatrice gjithashtu.
Masat qe disponojme: 35 - 37 S, 38 - 40 M, 41-43 L, 44-46 XL.
10 vjet garanci.

Reklama tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
E5lL-

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.