Perspekti - ALCATEL PIXI 3 3G Elektronikė dhe pajisje elektrike Tirane 24990
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo oferta si kjo
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe oferta si kjo do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė ofertė.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri, ose kontaktoni Perspektin.
Reklama e ofertės u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar nė emailin i zgjedhur nga ju.
Reklama e ofertės nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe kjo ofertė do i dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Reklama e ofertės nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

ALCATEL PIXI 3 3G
30,000L 24,990L

Tel: 044505050

Detajet kryesore

Tirane
Kompjutera & Zyra
948 shikime

Përshkrimi

LLOJI I RRJETIT: 2G 3G
MADHESIA E EKRANIT: 10 Inch
TIPI I EKRANIT: LCD Capacitive Touchscreen
MEMORJA E BRENDSHME: 16 GB

USB: PO
KAMERA: 5 MP
GEO TAG: PO
VIDEO: PO
KAMERA DYTESORE: 2 MP
CPU RAM ROM: Dual core 1.3 GHz 1 GB RAM
GPS: PO
NGJYRA: E zeze
MARKA: Alcatel
KAMERA: 5 MP
MEMORJA E BRENDSHME: 16 GB

Reklama tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
!NM[h

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė