Perspekti - IPHONE 6S 16GB SPACE GRAY Elektronikė dhe pajisje elektrike Tirane 97990
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo oferta si kjo
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe oferta si kjo do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė ofertė.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri, ose kontaktoni Perspektin.
Reklama e ofertės u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar nė emailin i zgjedhur nga ju.
Reklama e ofertės nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe kjo ofertė do i dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Reklama e ofertės nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

IPHONE 6S 16GB SPACE GRAY
1,100,000L 97,990L

Tel: 044505050

Detajet kryesore

Tirane
Kompjutera & Zyra
1353 shikime

Përshkrimi

LLOJI I RRJETIT: 2G / 3G / 4G
PERMASAT (GJ X L X TH): 6.71 x 13.83 x 0.71
PESHA (G): 143 g
MADHESIA E EKRANIT: 750 x 1334 pixels, 4.7 inch
TIPI I EKRANIT: LED HD Retina 3D Touch
MEMORJA E BRENDSHME: 16 GB
KARTA E MEMORIES:JO
GPRS: PO
EDGE: PO
3G: PO
4G: PO
WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n
BLUETOOTH: Po, v4.2
INFRARED: JO
USB: PO
KAMERA: 12 MP
GEO-TAG: PO
VIDEO: 2160p@30fps
KAMERA DYTESORE: 5 MP
SISTEMI OPERATIV: IOS 9
CPU / RAM / ROM: A9 Dual-Core 1.84 GHz / 2GB RAM
GPS: PO
BATERIA STANDBY: Deri ne 240 ore (3G)
BATERIA GJATE BISEDES: Deri ne 14 ore (3G)
NGJYRA: Gri
MARKA: Apple
SISTEMI OPERATIV: IOS 9

Reklama tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
b8.5S

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė