Llampe Tavoline LED me Ore dhe Tregues Temperature, Tirane, 5590L
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo produkte si ky
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe produkte si ky do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė produkt.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama e produktit u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama e produktit nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe ky produkt do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Produkti nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Llampe Tavoline LED me Ore dhe Tregues Temperature
5,590L

Tel: +35544507878 , Email: kontakt@dyqantaxi.com

Detajet kryesore

Drita & Ndriēues
Tirane
1420 shikime
19-08-2016 08:21

Përshkrimi

Llampe LED per tavoline e cila tregon Oren dhe Temperaturen ne ekran LCD
Mundesi rregullimi te intensitetit te drites dhe ndricimit

Fuqia 6W
Ndricimi maksimal 230 lm (zgjidhje midis 72, 177, 230 lm)
Ngjyrimi i drites: midis 2800K dhe 5500K (e bardhe e ngrohte ose e bradhe e ftohte)
Kendi i llampes deri ne 120 grade
Jetgjatesia e produktit: 30 000 ore pune
Permasat: 14.5 x 14.5 x 33 cm

Reklama tė ngjashme

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
.6[T-

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.