Makine Akulli Klarstein, Tirane, €560
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo produkte si ky
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe produkte si ky do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė produkt.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama e produktit u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama e produktit nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe ky produkt do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Produkti nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Makine Akulli Klarstein
€560

Tel: 0693342723

Detajet kryesore

Elektroshtėpiake
Tirane
993 shikime
20-06-2017 15:26

Përshkrimi

Shes makine akulli te blere ne Gjermani perdorur vetem dy muaj.
Klarstein eshte nder markat me te mira per sa i perket paisjeve te bareve, restoranteve, hoteleve, etj.
Kapaciteti i prodhimit te akullit eshte 20kg ne dite. Ne zonen e akullit qendrojne 5kg gati per perdorim ne cdo kohe.
Makina eshte e gjitha ne inox dhe ka dimensione 33 x 61 x 50cm.
Per cdo informacion tjeter mos hezitoni te kontaktoni.

Reklama tė ngjashme