Printer CANON, Tirane, €150
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo produkte si ky
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe produkte si ky do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė produkt.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama e produktit u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama e produktit nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe ky produkt do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Produkti nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Printer CANON
€150

Tel: 0685035707

Detajet kryesore

Kompjutera & Zyra
Tirane
925 shikime
05-07-2017 15:14

Përshkrimi

SHITET FOTOKOPJE CANON IR 1024 IF ME 4 FUNKSIONE, SCANER ME USB, FOTOKOPJE, FAX, PRINTER, SI DHE PRINTER RRJETI.

PAJISJA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE DHE KA SHUME PAK KOPJE, RRETH 47000 KOPJE. ESHTE EKONOMIKE DHE ZE PAK VEND. 1 KARTUCE BOJE SHKON TEK 5000 LEK DHE BEN 5000 DERI 9000 KOPJE.
TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE 0685035707.

Reklama tė ngjashme

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
!]c7&

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė