Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Reklamat e shtuara nga Personale

49 produkte u gjetėn.
LG G3
18,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-07-2017 15:36
Shes telefon LG G3 ne gjendje perfekte 9/10. Kontakt te interesuarit.
iPhone 6 Plus
€450
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-07-2017 15:17
iPhone 6 Plus 128GB; Telefoni vjen nga USA dhe eshte ne gjendje shume, shume te mire. Vetem 1 perdorues. Perdorur ne rrjetin Verizon (Vodafone) por mund te perdoret ne cdo lloj rrjeti me GSM Ky njoftim eshte vetem per telefonin.
Printer CANON
€150
Personale
Kompjutera & Zyra
Tirane
05-07-2017 15:14
SHITET FOTOKOPJE CANON IR 1024 IF ME 4 FUNKSIONE, SCANER ME USB, FOTOKOPJE, FAX, PRINTER, SI DHE PRINTER RRJETI. PAJISJA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE DHE KA SHUME PAK KOPJE, RRETH 47000 KOPJE. ESHTE EKONOMIKE DHE ZE PAK VEND. 1 KARTUCE BOJE SHKON TEK 5000 LEK DHE BEN 5000 DERI 90...
Laptop ASUS Gaming
0L
Personale
Kompjutera & Zyra
Tirane
05-07-2017 15:07
ASUS ROG GL752VW 17.3-inch Gaming Laptop (Intel i7 2.6GHz, 8GB DDR4 RAM, 1TB HDD, GTX960M 4GB Graphic Card, Windows 10 Pro) ASUS Gaming GL752VW (shume pak i perdorur i mbajtur ne menyre perfekte pa asnje gervishtje apo demtim). - Processor INTEL CORE I7-6700HQ (2.6 GHZ-3.5G...
Samsung Galaxy S6 Edge
37,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
05-07-2017 15:00
Shitet Samsung Galaxy S6 Edge 32GB ne gjendje perfekte. Cmimi eshte i diskutueshem. Kush eshte i interesuar mund te kontaktoje.
Biciklete Elektronike B'Twin
€550
Personale
Pajisje Elektronike
Shkoder
05-07-2017 14:56
Biēiklete B'Twin e sapo ardhur nga Italia. Biēikleta ėshtė nė gjendje shume tė mirė kryesisht e perdorur vetėm ne fundjavė. Cmimi i bicikletes eshte i pergjysmuar. Kush ėshtė i interesuar te kontaktoje ne numrin e telelefonit. Cmimi eshte i diskutueshem.
Mobilje per Dhome Gjumi
80,000L
Personale
Shtėpi & Kopėsht
Tirane
20-06-2017 16:01
SHITET DHOME GJUMI GERMANE NE FORME L-je, ngjyre bezhe me shume dollape dhe rafte ,me krevate superdopjo dhe dysheke te rinj. Krevatet ulen dhe ngrihen. Dhoma ne gjendje shume te mire.
Kend Dhome
50,000L
Personale
Shtėpi & Kopėsht
Tirane
20-06-2017 15:58
Shes Kend ne gjendje shume te mire. Per me shume informacion mund te na kontaktoni.
Tavoline Manikyri
10,000L
Personale
Shtėpi & Kopėsht
Tirane
20-06-2017 15:53
Shitet tavoline pune per manikyr. E re (e paperdorur). Bere me porosi. Materiali MDF, Inox, xham i temperuar.
Makine Akulli Klarstein
€560
Personale
Elektroshtėpiake
Tirane
20-06-2017 15:26
Shes makine akulli te blere ne Gjermani perdorur vetem dy muaj. Klarstein eshte nder markat me te mira per sa i perket paisjeve te bareve, restoranteve, hoteleve, etj. Kapaciteti i prodhimit te akullit eshte 20kg ne dite. Ne zonen e akullit qendrojne 5kg gati per perdorim ne cd...
Panel Diellor
€500
Personale
Shtėpi & Kopėsht
Tirane
20-06-2017 15:19
Shiten per arsye mbyllje aktiviteti, 5 pasqyra panelesh diellore te perdorura, ne gjendje pune. Ne cmim perfshihn te 5 panelet. Per me shume informacion na kontantoni.
iPhone 7
78,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
20-06-2017 14:19
Okazion iPhone 7 Gold 128 GB, pa asnje gervishtje. Cmimi i diskutueshem. Ne dyqan eshte 800(mije) leke i perdorur.
Monitor LEM Aktiv A300MA
35,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
20-06-2017 14:08
Shitet Monitor LEM Aktiv A300MA shume pak i perdorur. Ne gjendje pothuajse te re. Cmimi 35000 Leke te reja..
Kamera SONY HXR-NX3 FULL HD
€2,400
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
20-06-2017 14:03
Shes Kamera SONY HXR-NX3 FULL HD Kamera eshte shume pak e perdorur dhe shitet me aksesoret qe shihni ne foto.
Karte per Montazhe Video
€190
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
20-06-2017 13:58
Shitet karte PROFESIONALE per Montazhe Video.. CANOPUS DVstorm XA Plus ( E PERDORUR) shoqeruar me program montazhi Edius 4 Card PCI Canopus DVStorm XA Plus
Mobilje per butik
10,000L
Personale
Mobileri
Tirane
02-03-2017 15:12
Shiten mobilje per butik te kompletuar si manekina, syrtare, tavoline bashk me karriken, pasqyra dhe aksesore te tjere.
Kend Dhome/Tavoline Mesi/ Etazhier
50,000L
Personale
Shtėpi & Kopėsht
Tirane
02-03-2017 15:07
Shes kend bezhe super cilesor dhe dizenjim modern. Permasat 280cm x 175 cm. Nje tavoline mesi te zeze ne gjendje shume te mire, Nje etazhier bardhe e zi per televizorin.
Mishelator per Llac
12,000L
Personale
Elektroshtėpiake
Durres
02-03-2017 14:57
SHES MISHELATOR PROFESIONAL PER LLAC. ORIGJINAL SI NE FOTO. ME RREGULLIM SHPEJTESIE . MARKA SHUME CILSORE RURMEC .
Bokse te amblifikuar per DJ & LIVE
€750
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
02-03-2017 14:51
2 Bokse Energy-15EP400PWD. POVWR 300W + 100W. Active 2 way full range
Aparat Fotografik
€40
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
30-10-2016 10:23
Shitet Apartat Fotografik me memorie 8 GB. Cmimi eshte i pa diskutueshem. Per me shume informacion mund te kontaktoni.