Aparat Fotografik Digital, Shqiperi, 12990L
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo produkte si ky
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe produkte si ky do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė produkt.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama e produktit u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama e produktit nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe ky produkt do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Produkti nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Aparat Fotografik Digital
12,990L

Tel: 069 95 93 545 , Email: info@shoppingtv.al

Detajet kryesore

Pajisje Elektronike
Shqiperi
740 shikime
08-01-2017 13:36

Përshkrimi

Marka Samsung
Model PL210
Thellėsia 0.8 nė
Rezoluta Sensor 14.2 Megapixel
Sensor Optical Lloji CCD
Digital Zoom 5 x
Video Format MJPEG
Image Format JPEG
Video Rezoluta 1280 x 720
Bateri Li-ion bateri rechargeable - 850 mAh
Diagonal Madhėsia 7.6 cm
Pėrmasat (WxHxD) 100.4 x 58.5 x 19.7mm
Pesha 148g
Madhesia e ekranit 3.0" LCD
RAM 512 MB

Reklama tė ngjashme

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
;28.#

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė