Laptop Dell me SSD E 6420 Latitude, Tirane, €235
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo produkte si ky
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe produkte si ky do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė produkt.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama e produktit u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama e produktit nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe ky produkt do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Produkti nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Laptop Dell me SSD E 6420 Latitude
€235

Tel: +355686062062

Detajet kryesore

Kompjutera & Zyra
Tirane
1292 shikime
02-06-2016 13:05

Përshkrimi

Mundesojm dhe blerjen me KESTE
Mjafton te jeni ne mardhenie pune ,
Vetem me kart identiteti aplikon prane dyqanit tone , per 1 ore aprovohet,
Per te gjitha produktet tona.

Procesore core i 5 gen e dyte 2.4 ghz
Ram 4GB ( me 8gb plus 30 eu)
SSD 128 GB (super i shpejt)
Vga 1.7 GB
Ekran 14.1 led HD
Dvd rw, wifi , kamera, bluetooth,
Windows 7 ose 10
Programe te instaluara
Antivirus i instaluar
Laptopi ka qendruar stok jane ne gjendje perfekte .
Garanci 6 muaj
http://american-pc.com/product/laptop-dell-latitude-e6420-i-5-2520m-ram-4-gbhdd-128-gb-ssdvga-1-7-gb-shared-cmimi-280-euro/

Reklama tė ngjashme

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
_X%6O

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė