In Styler Wet to Dry, Tirane, 5990L
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo produkte si ky
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe produkte si ky do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė produkt.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama e produktit u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama e produktit nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe ky produkt do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Produkti nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

In Styler Wet to Dry
5,990L

Tel: +35544507878 , Email: kontakt@dyqantaxi.com

Detajet kryesore

Shėndeti & Bukuria
Tirane
1032 shikime
24-08-2016 13:23

Përshkrimi

Stilues Wet 2 Dry

Volum, Onde, te dreja apo thjesht krehje e lehte, te gjitha keto mund ti keni me nje Stilues te vetem.
Rezultate me te mira me me pak nxehtesi qe mos demtoje floket tuaj.
Nje stilues i sigurt, i pershtatshem per cdo model flokesh.
Shume efikas ne stilimin e flokut te lagur dhe te thate
Ju mund te beheni gati ne shume pak minuta dhe te evitoni zhurmen e thareses.
Fale cilindrit vete-rrotullues do arrini rezultate fantastike ne stilimet tuaja.
Ka 3 nivele nxehtesie: High/ Medium/ Low/ OFF
Fiket automatikisht pas 30 minutash nese nuk perdoret.
Nxehtesi deri ne 195 grade
Gati per tu perdorur pas 30 sekondash.

Reklama tė ngjashme

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
NAATO

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė