Kend Dhome, Tirane, 50000L
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Perpekti nuk gjeti ndonjë rezultat këtë herë.

Ju lumtem kontrolloni formën dhe provojeni përsëri.

Reklama tė ngjashme


Komentet (1)

Te levrosh ne sitin tuaj humbet sensin e kohes
- era, Durres, 27-09-2017 05:24
101
97
Vlerėso komentin

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
@ Y)'

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.