Parka Prerje Mesatare, Tirane, 9999L
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo produkte si ky
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe produkte si ky do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė produkt.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama e produktit u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama e produktit nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe ky produkt do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Produkti nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Parka Prerje Mesatare
9,999L

Tel: +35544507878 , Email: kontakt@dyqantaxi.com

Detajet kryesore

Veshje femrash
Tirane
1385 shikime
06-09-2016 18:03

Përshkrimi

TALLY WEiJL Parka Prerje Mesatare me Kapuc Ngjyra Kaki

TALLY WEiJL Parka me e pelqyera nga femrat.

Prerje mesatare me kapuc

Ngjyra: Kaki

Materiali: 30% pambuk, 58% poliester dhe 12% poliamid/neilon

Masa: 34 / 36 / 38 / 40 / 42

Mbyllja me zinxhire.

Parka e duhur per ditet e ftohta te dimrit.

Pjese e koleksionit Autumn-Winter 2016 te firmes se njohur TALLY WEiJL.

Reklama tė ngjashme

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
JLQ/C

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė