Pyetjet mė tė shpeshta nė njė intervistė pune
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Pyetjet mė tė shpeshta nė njė intervistė pune

Shumė nga kėto pyetje janė standarde dhe e kanė burimin nga CV-ja.

Pyetjet mė tė shpeshta nė njė intervistė pune
Pyetjet mė tė shpeshta nė njė intervistė pune
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 08/12/2017 19:43

Krijoni njė situatė sikur jeni nė intervistė dhe pėrgjigjuni vetė.

Pėrgatitja pėr intervistė ėshtė e rėndėsishme.

Kėto janė dhjetė pyetjet mė tė shpeshta nė njė intervistė pune:

1. Cilat janė cilėsitė e tua mė tė mira?

2. Po dobėsitė?

3. Pse je i interesuar tė punosh pėr kompaninė?

4. Ku e shikon veten 3-5 vjet nga tani nga pikėpamja profesionale?

5. Pse do tė largohesh nga puna aktuale?

6. Pse nuk ka vazhdimėsi punėsimi prej datės... deri nė...? (Kjo pyetje vjen nė rastet kur ju keni hapėsira kohore punėsimi tė paplotėsuara)

7. Ēfarė mendon se mund tė ofrosh diēka qė ju bėn juve tė veēantė?

8. Cilat janė tri gjėra qė do tė dėshiroje t'i pėrmirėsoje?

9. E ke problem udhėtimin?

10. Thuaj disa arritje pėr tė cilat ti ndihesh krenar.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
@#$H-

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.